PDA

Zobacz pełną wersję : Edytuj artykuł po zalogowaniu na stronie



shadowman25
21-06-2012, 11:03
Witam
Mam taki problem:
Po zalogowaniu się na stronie jako administrator pojawia się ikona "edytuj artykuł" problem jest w tym ze ta edyycja artykułu działa tylko na stronie głównej na podstronach pojawia się błąd o braku strony 404.

Pomożecie jakoś to rozwiązać?

Dzięki za z góry pomoc i pozdrawiam

zwiastun
21-06-2012, 11:17
Najpierw żartobliwie: Zmień ikonie uprawnienia na głównego administratora, może będzie lepiej (wszak napisałeś, że ikona pojawia się po zalogowaniu się na stronie jako administrator :) )
A odpowiedź będzie niestety, typową odpowiedzią administratora: u mnie działa. Ale możliwe, że to dlatego, bo ja mam innego Joomla! niż Ty albo przynajmniej inną wersję, że mam zainstalowanego na innym niż Ty serwerze, że sobie inaczej skonfigurowałam, itd.

I wyszło na to, że ta odpowiedź, to też żart.
Ale jak Ci można inaczej pomóc, skoro udzielasz tylko takich informacji, jakich udzielasz (nie działa Ci coś, co wszystkim działa)

shadowman25
21-06-2012, 11:27
Uprawnienie posiadam jako główny administrator. Strona jest na serwerze home.pl
Joomla jest w wersji 1.5.26

Jest możliwość jakiejś konfiguracji? Proszę o jakąś podpowiedz może trochę mniej żartobliwą ;)

zwiastun
21-06-2012, 11:46
Strona jest na serwerze home.pl
Nie chcę być złym prorokiem, ale prawdopodobnie tutaj masz wyjaśnienie swojego problemu. Na serwerach home.pl stosowana jest inna organizacja systemu plików niż gdziekolwiek indziej, co powoduje rozliczne, mniej i bardziej znane problemy. Twój jest zapewne jednym z nich. W żadnym innym środowisku taki błąd nie występuje (a w każdym bądź razie nikt go nie zgłaszał).

Jeśli coś można doradzać, to kontakt z administratorami home.pl - może coś doradzą.

PS
1. Ustawiłeś w pliku konfiguracyjnym stałą $live_site?
2. Z uprawnieniami to był naprawdę żart: bo przecież nie chodziło Ci o to, że ikona się loguje jako administrator, ale że po zalogowaniu się osoby z uprawnieniami administratora).

shadowman25
21-06-2012, 12:11
1. Ustawiłeś w pliku konfiguracyjnym stałą $live_site?

Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat, gdzie to ustawić?

Dodam może jeszcze ze tak wyglada informacja o braku strony:
404 Not Found The request /kontakt.html was not found on this server.