PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Templatką wykonaną w Artisterze pod Joomle 2.5



marmatu
21-06-2012, 20:00
Witam.

Na wstępie zaznaczę że templatka została wykonana na orginalnej wersji Artistera.
Strona mieści się na serwerze www.linuxpl.com i jest na nim wgrana czysta Joomla w wersji 2.5.6

Mój problem polega na tym, że nie potrafię uruchomić menu takiego jak zaprojektowane zostało w Artisterze.
W sumie po wgraniu templatki nie mam żadnego menu nawet od orginalnej templatki.

Pamiętam z wersji Joomli 1.5 zozwiązaniem tego samego problemu było wpisanie w odpowiednim miejscu vmenu i art-vmanu. Niestety żadnego wątku w tym temacie na forum nie znalazłem.

Dodam tylko, że poprzednią moją stronę robiłem pod Joomlą 1.5 i w tym momęcie przesiadka na 2.5.6 jest legko zaskakująca do ogarnięcia ze względu na ilość możliwości. No ale przecież trzeba się rozwijać a nie zostawać w miejscu :)


Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Winnetou
21-06-2012, 21:25
http://www.artisteer.com/?p=help_joomla

"
Creating Vertical Menu Starting with Artisteer 2.4 you can use an art-vmenu Module Class Suffix to apply Artisteer vertical menu style to your menu module.
To do this, please follow these steps:


Log in to Joomla Administration and go to Extensions -> Module Manager.
Select the module you want to edit.
Go to Advanced Parameters (Advanced Options in Joomla 1.7) and specify the art-vmenu suffix.
Keep in mind that you should disable caching if you create a click-open vertical menu


"

zwiastun
21-06-2012, 22:52
@Winnetou: Howk! Używamy tu polskiej mowy :)