PDA

Zobacz pełną wersję : K2 - captcha - czu jest inna od reCaptcha, prosta?



max-301
22-06-2012, 07:04
Czy jest inna, prostsza opcja weryfikacji "człowieczeństwa" przy rejestracji w K2? Na stronie testuję proces rejestracji i sam już dostałem 5 komunikatów o nieprawidłowym kodzie. Jako że mi zależy na wykonaniu zadania to robię to po raz 6 ale zwykłemu userowi nie będzie się chciało i po 2 razie da sobie spokój.
Wiadomo jak wygldają obecne kody w reCaptcha- nie dość że są dwu wyrazowe to jeszcze tak mało czytelne.

chodzi mi o coś prostego jak np. w CB. Kilka znaków losowych z małych, dużych i cyfr.


Pytanie 2.
PO każdym błędzie (zdublowany adres, błędny kod) formularz jest czyszczony do zera. Jak zrobić żeby po wyświetleniu kominukatu zostawały poprawne pola wypelnione?

P.S.
6 próba zakończona błędem!
Dlaczego czasem dostaję komunikat czerwony "Słowa które wpisałeś nie pasują do tych na obrazku. Prosze spróbować ponownie."
a innym razem żółty "Parametr Kod potwierdzający w skrypcie weryfikującym jest nieprawidłowy."

partizan
22-06-2012, 08:52
o konflikcie standardowego captcha joomla! i captcha k2 czytałeś ? polecam artykuły na necie, być może w tym leży problem.

max-301
22-06-2012, 08:59
nie czytałem, do tej pory używałem K2 do artykułów, teraz przyszedł czas na uzycie K2 jako menagera użytkowników. Zerknę, dzięki