PDA

Zobacz pełną wersję : System aktualności



maarceli
25-06-2012, 10:21
Witam,
Proszę o podpowiedź, jak wstawiać artykuły na stronę aby tworzyły system newsów, tzn. żeby na stronie wyświetlała się część artykułu i po kliknięciu można było przeczytać cały artykuł.
Oczywiście artykuły pojawiałyby się jeden pod drugim

Bazyl
25-06-2012, 10:26
Witaj,

Początek: www.wiki.joomla.pl
Zaczynasz dopiero? Tylko Joomla 2.5.6

stepien86
25-06-2012, 13:10
Możesz zainstalować dodatek, lub poustawiać arty za pomocą css

zwiastun
25-06-2012, 13:20
Możesz zainstalować dodatek, lub poustawiać arty za pomocą css
Nie wprowadzaj w błąd. Niczego nie trzeba instalować, ani też ustawiać za pomocą CSS (poza przypadkami, gdy szablon witryny jest niedopracowany).
@maarceli otrzymał już odpowiedź. Być może go nie zadowala, bo został odesłany do zapoznania się z podstawami obsługi Joomla! Ale też zadał pytanie z podstaw obsługi. A na takie pytania odpowiedzi szukamy samodzielnie w poradnikach i dokumentacji..

maarceli
26-06-2012, 23:13
no tak, ale ja nie znam języka angielskiego, zależy mi na prostych wskazówkach jak ruszyć, dalej sam sobie poradzę

Bazyl
27-06-2012, 00:50
A do czego jest Ci potrzebny angielski?

maarceli
27-06-2012, 12:07
tutoriale na wiki są w języku angielskim,
właściwie to ciągnie się ten wątek i ciągnie, wpisujecie tu a po co? a dlaczego?
a przecież wystarczyłoby w kilku korkach podpowiedzieć jak uruchomić te aktualności, na pewno wielu użytkownikom przydałoby się to

Bazyl
27-06-2012, 12:16
Początek: www.wiki.joomla.pl

Jestes pewny, że to jest w języku angielskim?

zwiastun
27-06-2012, 12:28
a przecież wystarczyłoby w kilku korkach podpowiedzieć jak uruchomić te aktualności, na pewno wielu użytkownikom przydałoby się to
Jak widać, nie wystarczy.... Opisywałem to już razy co najmniej 10 w różnych miejscach, opisywali autorzy książek, objaśniali autorzy kursów wideo. I co z tego. Co rusz przychodzi na Forum ktoś nowy i pyta o banały...