Logowanie

Zobacz pełną wersję : statystyki w joomleague



begjeen
25-06-2012, 14:28
witam!
czy da sie tak zrobić aby w rankingu średnia puszczonych goli była wyświetlana sama nazwa zespołu? bez zawodnika?
5585

zwiastun
25-06-2012, 14:32
Na pytanie może Ci ktoś odpowie. Temat poprawiłem - w słowniku języka polskiego nie ma słowa "staty" - slangiem można się posługiwać w bezpośrednich kontaktach i w utworach - literaturze, filmie, teatrze dla celów stylistycznych.

tomaszek83
25-06-2012, 14:47
wyświetlana czy zliczana? bo to różnica... nazwę zawodnika zawsze możesz ukryć, np. za pomocą css i polecenia display:none dla wybranej klasy. Natomiast jeśli chodzi o średnią liczoną dla drużyny to trzeba zapytać twórców komponentu.

begjeen
25-06-2012, 14:55
wyświetlana czy zliczana? bo to różnica... nazwę zawodnika zawsze możesz ukryć, np. za pomocą css i polecenia display:none dla wybranej klasy. Natomiast jeśli chodzi o średnią liczoną dla drużyny to trzeba zapytać twórców komponentu.

tak chodzi mi o średnią liczoną dla drużyny
bedzie sie dało cos takiego?

tomaszek83
25-06-2012, 15:18
a szukałeś w joomleague? sprawdzałeś wszystkie opcje? Jeśli tam nie ma to zostaje Ci tylko pytanie do autora komponentu. Ewentualnie zawsze możesz zlecić napisanie takiej funkcjonalności. Ale to będzie napewno wydatek niemały. Bo rozbudowa komponentu nie należy do łatwych rzeczy.

begjeen
26-06-2012, 12:04
a szukałeś w joomleague? sprawdzałeś wszystkie opcje? Jeśli tam nie ma to zostaje Ci tylko pytanie do autora komponentu. Ewentualnie zawsze możesz zlecić napisanie takiej funkcjonalności. Ale to będzie napewno wydatek niemały. Bo rozbudowa komponentu nie należy do łatwych rzeczy.
tam mi nie odpisują jak narazie :podstep:
a jak ukryc (o ile sie da) imie i nazwisko zawodnika tak zeby została pozycja, zespół i średnia puszczonych goli ?