PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.5.26. problem z komponentem kontakt



andim
25-06-2012, 20:21
Witam, założyłem stronkę: www.naszzalas.pl stronka może jest nie za bogata ale od czegoś chciałem zacząć, strona działa już ładnych pare miesięcy i ostatnio aby sprawdzić czy dobrze działa zakładka kontakt z administratorem weszłem na nią i próbowałem wysłać anonimowo bez logowania wiadomość do administratora serwisu, lecz okazało się że żadna wiadomość do mnie jako administratora nie dotarła, i teraz nie wiem co jest tam źle ustawione, szukam w narzędzia masz wiadomość i nic, a ustawiłem menu kontakt, wyświetlanie pojedynczego kontaktu i przypisałem tam mój email, co mogę zrobić żeby wiadomości od odwiedzających stronę dochodziły?

big_krzysiek
25-06-2012, 20:49
Czy dochodziły wcześniej?
Czy na Netmark.pl były wykonywane jakieś zmiany?

andim
25-06-2012, 20:54
W module mini forum czasem ktoś coś napisze, ale wiadomości nie miałem ani jednej, a o jakie zmiany w Netmark.pl/ chodzi? tego nie wiem,

big_krzysiek
25-06-2012, 21:10
Pokombinuj z ustawieniami w konfiguracji globalnej-Serwer-Poczta-Obsługa poczty. Być może tutaj tkwi problem.
Nie znam hostingu Netmark.pl na którym masz stronę, ale ma pomoc techniczną i zawsze możesz zwrócić się do nich.

andim
25-06-2012, 21:17
Dzięki, spróbuję i ewentualnie do nich napiszę, a o wynikach poinformuję.

andim
26-06-2012, 23:20
Dostałem taką odpowiedź z działu technicznego Netmarka:
"Niestety, niezwykle trudno będzie określić dlaczego z Pańskiego formularza nie są wysyłane wiadomości.
Sprawdziliśmy konfigurację w panelu administracyjnym i wygląda ona prawidłowo więc może to być np. kwestia szablonu.
Skrypt nawet nie próbuje wysłać wiadomości. Przy czym testowo zainstalowaliśmy tą samą wersję Joomla 1.5.26 i po utworzeniu testowego kontaktu wiadomości bez problemu wysyłane są z formularza kontaktowego."

Może więc ktoś miałby jakiś pomysł jak to naprawić? bo szablonu nie myślę wymieniać, zbyt długo go formatowałem.