PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ExtCalendar 2!!!



mkubiak
03-01-2007, 11:10
korzystam z ExtCalender 2, lecz mam mały problem, w widoku miesiąca kiedy w 1 dniu dodam 2 lub więcej wydarzeń, to wydarzenie które jest najpóźniej pokrywa wcześniejsze i widać tylko to wydarzenie, jeżeli ktoś wie jak to naprawić to PROSZĘ O POMOC!!!

webdj.pl
03-01-2007, 16:31
Musisz się zalogowac nie w administracji tylko na stronie.
Porostu na stronie głównej do panelu logowania zwykłych uzytkownikow.
Tam nastepnie podac login i haslo twoje jako ADMINISTRATORA.

I tam jak wejdziesz do excalendar to wszystko bedziesz mial i mogl zmieniac.

pozdro

mkubiak
04-01-2007, 14:27
robiłem tak ale nie w tym problem, bo po dodaniu wydarzeń w 1 dniu wydarzenie najpóźniejsze pokrywa pozostałe, więc widzę tylko to najpóźniejsze tyle razy ile jest wydarzeń w danym dniu np. jeżeli 5 stycznia mam 4 wydarzenia to to najpóźniejsze wyświetla się 4 razy a pozostałych nie widać

Wujek Bartek
17-06-2007, 01:26
mam dokladnie ten sam problem... czy ktos moze nam pomoc ?

Wujek Bartek
19-06-2007, 00:51
faaaajnie... czy ktos wogole odwiedza to forum i zna sie cokolwiek na joomli ? nie to zeby ludzie prosili o pomoc.. rozumiem ze nie mozna miec wszystkiego i ze nikt odrazu wszystkiego nie wie.. ale moze chociaz jakies minimum zainteresowania od strony osoby odpowiedzialnej za ta czesc forum?
przepraszam jezeli kogos urazilem badz zdenerwowalem moja natarczywoscia, joomla mi bardzo odpowiada i naprawde chcialbym z niej korzystac.. jak wszedzie zdarzaja sie bugi ale chyba komus powinno zalezec na tym zeby projekt sie rozwijal i aby tych bledow bylo coraz mniej?
skoro juz kilka osob mialo ten sam problem to moze dobrze by sie bylo nim zajac zamiast klepac w kolko te same powtarzajace sie tematy.. ? serdecznie dziekuje za zrozumienie, pozdrawiam

cioop44
09-10-2007, 19:15
tez mam ten problem na str www.provokator.org (http://www.provokator.org/)
rozwiazal go moze juz ktos?