PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja z 1.7.3 do 2.5.6



Tor_
26-06-2012, 14:38
Witam wszystkich

Zamarzyła mi się prosta aktualizacja jednym kliknięciem zgodnie z instrukcja "wiki" .I od zaplecza wszystko wygląda ok. Żadnych ostrzeżeń ,błędów bazy danych .Natomiast na witrynie ciekawostka .Witryna "zniknęła" .Została pusta biała strona :( .Od czego zacząć sprawdzanie tego problemu ?

Pozdrawiam

zwiastun
26-06-2012, 14:51
Zamarzyła mi się prosta aktualizacja jednym kliknięciem
To się zwykle udaje :)
Musisz włączyć wyświetlanie błędów (włącz np. maksymalny poziom raportowania w konfiguracji witryny). Zobaczysz, czy się pojawią jakieś informacje o błędach.

Tor_
26-06-2012, 15:03
Dziękuję za szybka odpowiedz :)

Pomyślałem o tym ale łącze konfiguracji witryny od zaplecza "administrator/index.php?option=com_config" nie działa przekierowuje do pustej strony .Pozostałe artykuły ,kategorie itp. kierują gdzie trzeba. Gdzie to się "wykrzaczyło" ? .Zacząłem od pliku configuration.php ale tam wszystko ok .:(

zwiastun
26-06-2012, 15:15
w pliku configuration.php daj public $error_reporting = 'maximum'; albo public $error_reporting = 'development';

Tor_
26-06-2012, 15:24
Zmieniłem default na development .Ale dalej nie mogę otworzyć konfiguracji na zapleczu " index.php?option=com_config Otwiera pusta stronę " :)

zwiastun
26-06-2012, 15:31
włączyłeś raportowanie błedów po to, by zobaczyć na froncie, co się dzieje. Jeśli nic, spróbuj ustawić wyświetlanie błedów za pomocą pliku htaccess

Tor_
26-06-2012, 15:44
php_flag display_errors on .Nic się nie dzieje
Mam kopię witryny .Postawię to od nowa .A o aktualizacje muszę zdecydowanie więcej poczytać.Bo wygląda na to że nie poradzę sobie z tym w 5 minut :)

zwiastun
26-06-2012, 15:54
Kopię odtwórz lokalnie, przeprowadź aktualizację lokalnie. Wyeliminujesz błędy serwera.
Czy aktualizowałeś z poprzedniej wersji? Czy tak z 5 numerków wstecz :) Bo w tym drugim przypadku to różne dziwy dziać się mogą.

Tor_
26-06-2012, 16:03
Aktualizowałem z wersji 1.7.3 . do najnowszej .Na zapleczu w opcji instalacja aktualizacje.Nie ma żadnych błędów na czerwono w opcji wykrywanie i baza danych.Jedyna rzecz do jakiej można się przyczepić to fakt że trwało to przy długo jak na opcje serwera linuxcom.pl zwrócił przydługi czas działania skrypty :( .Po prostu zdechł .Być może nie zainstalowało wszystkiego .Ale przecież było by to widać .Nie wiem jak uruchomić konfigurację na zapleczu i dlaczego ten link do zaplecza nie dział .A reszta chodzi bez zarzutu.Wyglądało na prostą sprawę a puki co przerosło mnie :)

zwiastun
26-06-2012, 16:06
Zrób, jak proponowałem - powtórz lokalnie, a potem odtworzysz z kopii lokalnej.