PDA

Zobacz pełną wersję : Włam przez ftp?



kris1
27-06-2012, 23:16
Po zapisywaniu nowego lub modyfikowaniu artykułu wyświetla się ostrzeżenie:

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/serwer/ftp/administrator/index.php on line 1

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/serwer/ftp/administrator/index.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/serwer/ftp/administrator/index.php:1) in /home/serwer/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 434

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/serwer/ftp/administrator/index.php:1) in /home/serwer/ftp/libraries/joomla/session/session.php on line 436

Poza tym nic się nie dzieje. co robic?

maniek21
08-08-2012, 09:09
miałem podobną kiedyś sytuację nie jestem pewien ale chyba tylko nadpisałem pliki te co były błędy, albo źle jest podłączona baza musisz pokombinować. A po za tym jak chcesz zabezpieczyć troche skrypt weź ustaw hasło na katalog administrator i odrazu możesz wykupić certyfikat ssl w domeny.pl chyba teraz jest promocja jeszcze bo sam kupowałem 2 tyg temu i później ustaw w ustawieniach cmsa wymuszenie logowania ssl na zaplecze ( wtedy logowanie nie będzie nasłuchiwane) bo na strone główną to ci się nie przyda ponieważ strona może się nie indeksować tak jak byś chciał.