PDA

Zobacz pełną wersję : Strona otwiera się co drugi raz po okresie bezczynności



oliver87
29-06-2012, 08:36
Witam.

Po utworzeniu serwisu z kopii Akeeba zauważyłem dziwna przypadłość.

Strona po długim czasie bezczynności otwiera się co drugi raz. Myślałem, że to cache czy coś w tym stylu. Nie ma jednak różnicy nawet kiedy wyłączę całkowicie cache.

Sprawdziłem formatowanie artykułów - są czyste bez zbędnego kodowania.

[url]www.blogskomp.pl[/]

Czasami robię tak, że wyczyszczę cache przeglądarki i za parę minut wchodzę na nowo - wyświetla się wówczas biała strona, odświeżę ją i wówczas sie otwiera. Joomla 2.5.6

tomaszek83
29-06-2012, 09:00
U mnie działa bez zarzutu... sprawdzałeś na innym komputerze/ innym łączu internetowym? Jaki masz hosting? Poproś o logi serwera i zobacz co tam jest? Jakieś błędy wyskakują?

oliver87
29-06-2012, 09:27
TEn objaw dzieje się kiedy : otworzysz strone, załaduje sie na full, wyczyścisz cache i odświeżżysz strone. Wtedy okazuje się pusta. Inne strony z tejsamej instalacji działają bez problemu i po oczyszczeniu cache ładuję się od razu na "świeżo". Ta jedyna wywala pustą stronę...

nikszal
29-06-2012, 12:28
5599
Masz problem z działaniem dodatku jat3. Kliknij od czasu do czasu w ikonę dostępną na zapleczu, czyszczącą cache strony. Z tym czyszczeniem też nie jest najlepiej, bo nie jest usuwana cała pamięć podręczna. Najlepsze wyniki daje ręczne wyczyszczenie katalogu cache, pozostawiając w nim jedynie plik index.html

oliver87
30-06-2012, 19:03
Mam wyłączone wszystkie możliwe cache włacznie w ustawieniach templatki. W momencie kiedy pojawił sie 11 czy 12 artykuł na froncie to tak zaczęło się dziać. zauważyłem też, że J 2.5 na zapleczu działa wolniej niż poczciwa 1.5

oliver87
30-06-2012, 21:53
DO tej pory siedze, szukam i nic - ******y sie cos z tą J 2.5 Bardzo podobna konfigurację na starszej wersji tej templatki mam na tym samym serwerze i działa o dziwo bez kłopotu. Nie wiem czy to t3 framework czy nie. Brakło mi pomysłów co to możę być. Eksperymenty czyszczeniem cache nic nie dają :(