PDA

Zobacz pełną wersję : Joom Fish! Problem z powrotem do głównego języka



mlyngraf
29-06-2012, 21:34
Witam
Próbuję stworzyć stronę 3 języczną na bazie komponentu JoomFish. Wgrałem odpowienie języki i uaktywniłem je (flagi) na stronie www.walterpolska.pl. Głównym językiem ma być polski. Jest też ustwiony jako główny w hierarchi na liście JoomFish w panelu administracyjnym

1) Pierwszy problem polega na tym że kiedy uaktywniam 3 języki (polski, angielski, niemiecki ) strona odpala się z języka niemieckiego. Chciałbym aby po wpisaniu adresu pojawiała się strona w j. polskim.
2) Drugi problem polega na tym, że kiedy przejdę z j. polskiego do angielskiego lub niemieckiego, nie mogę już wrócić na polski. Polska flaga jest nieaktywna natomiast można się poruszać między angielską i niemiecką.

Tłumaczenia zrobiłem na razie tylko do stron głównych każdego z jęzków obcych. Reszta zakładek w angielskim i niemieckim jest nieaktyna bo nie mają tłumaczeń, tak więc dostępne są tylko strony startowe każdego z języków.

Czy ktoś zna może rozwiązania powyższych przypadków? Mieliscie podobne problemy?

Pozdrawiam

PeFik
30-06-2012, 10:00
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie jest PL domyślnym. A potem owszem się partoli.

Mieliście podobne problemy?
Nie, co nie oznacza, że winę za to ponosi komponent - raczej konfiguracja.

mlyngraf
30-06-2012, 14:09
Możliwe, że to sprawa konfiguracji który język wyświetla się jako pierwszy, tylko w którymi miejscu się do tego dobrać?

i jak już mi się uda to zrobić, to co z nieaktywną flagą PL. Jak ją uaktywnić