PDA

Zobacz pełną wersję : panel admina nie działa po przeniesieniu witryny



zakol13
01-07-2012, 23:41
Witam,
Mam następujący problem: Przeniosłem witrynę opartą na Joomli 1.5 na inną domenę (z subdomeny www.przyklad1.witryna.pl na inną domenę www.przyklad2.pl) i niestety mam problem: podczas próby logowania się do panelu administratora strona odświeża się i ponownie prosi o dane logowania. Złe dane skutkują pojawieniem się komunikatu o złych danych, natomiast po wpisaniu dobrych strona po prostu wykonuje odświeżenie. Sama witryna działa poprawnie. Stronę przeniosłem w dość prymitywny sposób: skopiowanie całej struktury folderów i plików na komputer i wysłanie ich na serwer. Korzystam z serwerów follownet, baza danych pozostała ta sama. Dziwi mnie ten problem, gdyż wcześniej dokonałem podobnej zmiany tyle, że z subdomeny na inną subdomenę tj. www.przyklad3.witryna.pl -> przyklad1.witryna.pl), teraz ta strona zyskała własną domenę i nie musi już być na subdomenie, ale niestety jest wyżej opisany problem. Po lekturze i różnych próbach nie ma poprawy, a próbowałem: edytować plik configure.php, htaccess.php, usunąć htaccess, sprawdziłem czy włączone są wymagane pluginy, pliki php zapisałem bez białych znaków (w edytorze kED) i nic...

Jeśli ktoś ma jakąś sugestię proszę o pomoc :)

Pozdrawiam
Piotr

zakol13
02-07-2012, 00:17
dodam, że na poprzedniej domenie strona dalej 'siedzi' i tam panel admina śmiga bez problemu

tomaszek83
02-07-2012, 08:52
edytować plik configure.php, htaccess.php

tyle że takich plików nie ma w Joomla. Co masz w pliku configuration.php w zmiennej $live_site?

zakol13
02-07-2012, 09:05
w zmiennej $live_site mam ' '

Zrobiłem backup strony poprzez akeebę i wgrałem kickstartem i teraz hula. Powinienem był tak zrobić na początku zamiast ręcznie kopiować pliki i katalogi... Tak więc problem nie jako rozwiązany ;)