PDA

Zobacz pełną wersję : JA Elasitca



berdyk
02-07-2012, 21:53
Witajcie
Chciałbym wam opisać mój mały problem z tym szablonem JA Elasitca

kod html początku mojej Strony Głownej po wyświetleniu w przeglądarce wygląda następująco:


<body id="bd" class="bd fs3 com_content"><a name="Top" id="Top"></a> <div id="ja-wrapper">

natomiast kod html początku przykładu z Joomlart po wyświetleniu w przeglądarce wygląda następująco:


<body id="bd" class="bd fs3 com_content body ja-frontpage"><a name="Top" id="Top"></a> <div id="ja-wrapper">

Brak w moim kodzie HTML w atrybutach "body ja-frontpage" powoduje, że mój blok treści głównej jest o 240 px szerszy niż to jest w przykładzie gdyż pobiera wartość z niewłaściwego miejsca w CSS.

Odpowiedzialna za to jest, jak zdążyłem wygrzebać funkcja themu

<?php echo $this->getBodyClass();?> zawarta wewnątrz znaczników HTML znacznika BODY

<body id="bd" class="<?php if (!T3Common::mobile_device_detect()):?>bd<?php endif;?> <?php echo $this->getBodyClass();?>"><a name="Top" id="Top"></a><div id="ja-wrapper">

Czy może spotkał się ktoś z takim problemem lub może zna przyczynę powstania tego błędu.

Z góry dziękuję za pomoc..

Pozdrawiam

a_m
02-07-2012, 22:08
ja-frontpage jest klasą strony, którą należy dopisać (spacja przed) w parametrach domyślnej pozycji menu > opcje wyglądu strony > klasa css strony

berdyk
02-07-2012, 22:10
o piękne dzięki
nigdzie tego nie można znaleźć



Cały dzień kurna tego szukam ;(