PDA

Zobacz pełną wersję : Ostatnie wydarzenia



Szkodnikk
03-07-2012, 10:56
Witam.

Tworzę stronę dla ochotniczej straży pożarnej. Muszę mieć możliwość wpisywania interwencji. Nie potrzebuję rozszerzenia dedykowanego dla OSP, wystarczą mi "ostatnie wydarzenia". Trochę znam PHP i MySQL, więc dam radę przerobić to na własne potrzeby. Rozszerznie musi mieć możliwość wyświetlenia kilku ostatnich wydarzeń na stronie głównej oraz wyświetlanie wszystkich wydarzeń na osobnej podstronie, np. 10 wydarzeń/stronę - tak jak newsy.

Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi :) Najlepiej, że rozszerznie mogło być wykorzystywane komercyjnie.

Pozdrawiam, z góry dziękuję za odpowiedź.

Gall Anonim
03-07-2012, 10:58
Nie rozumiem o co chodzi.
Kto dodaje wpisy?
W jaki sposób komercyjnie?
Zasadniczo coś takiego to tylko płatne dodawanie treści - all.

Winnetou
03-07-2012, 12:20
Pokombinuj z tym:
http://www.softdesign-studio.pl/cms-joomla/kalendarze-i-wydarzenia/item/158-gcalendar

Szkodnikk
03-07-2012, 16:42
Dzięki Winnetou, ale chyba nie tego szukam :)

@Gall Anonim

Prosty przykład:
JA dodaję informację:
Tytuł: Turniej siatkówki
Opis: tralalla
Data: 24.24.24
Jakieś inne info: blablabla

Na stronie głównej wyświetla się np. 5 ostatnich wydarzeń (tytuł + data), chronologicznie, od najnowszczego
Mogę prześć do podstrony gdzie są wszystkie wydarzenia, też chronologicznie, każde wydarzenie może mieć swój opis itp.
Mogę zobaczyć szczegółowy opis każdego zdarzenia :)

Coś jak dodawanie e-gier w webspellu.

trzepiz
03-07-2012, 16:58
Na stronie głównej wyświetla się np. 5 ostatnich wydarzeń (tytuł + data), chronologicznie, od najnowszczego

No to zrobisz to na zwykłych artykułach przecież .. Zakładasz sobie kategorię wydarzenia, do niej dodajesz artykuły .. W menu masz link do tej kategorii, ustawiasz sobie ile i w jaki sposób chcesz wyświetlić tych wydarzeń i tyle.

Możesz ewentualnie zastosować sobie komponent K2, który możesz sobie poustawiać dowolnie "jak chcesz" i będziesz miał jeszcze dodatkowo kalendarz dodatkowe moduły itd ...