PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć punktor w stopce?



smalo
04-07-2012, 02:39
Witam!
Jak w temacie, nie mogę odnaleźć w kodzie informacji o punktorach. Jeśli ktoś był by tak miły i podpowiedział jak to zrobic był bym bardzo wdzięczny.

Punktory widoczne na stronce www.bobidecor.pl przy social ikonkach.

Pozdrawiam!

:zagubiony:

loocek
04-07-2012, 08:13
To są obrazki tła listy

nikszal
04-07-2012, 09:45
http://www.bobidecor.pl/templates/bobi/css/template.css wiersz 1423


.art-footer-body ul li {
background-image: url("../images/footerbullets.png");
background-position: left top;
background-repeat: no-repeat;
color: #878787;
font-family: Tahoma,Arial,Helvetica,Sans-Serif;
font-size: 11px;
padding: 0 0 0 13px;
}

Nie zgrzeszysz, gdy zaprzyjaźnisz się z Firebugiem.

smalo
04-07-2012, 09:48
Dzięki serdeczne za pomoc....obiecuję poprawę :P

zwiastun
04-07-2012, 09:49
@smalo, a co Ci pokazał w swoim poście @Nikszal i co doradził?

smalo
04-07-2012, 11:11
no jak to co po pierwsze wskazał gdzie szukać kodu odpowiadającego za punktory w stopce następnie pokazał markując na czerwono co usunąć aby pozbyć się znaczników. A co najważniejsze uświadomił mnie o istnieniu wtyczki Firebug co prawdopodobnie uchroni mnie od tego typu postów bo już mam i rozumiem jak ułatwia to poszukiwanie żądanego kawalka kodu. Niestety jestem dość zielony w html aczkolwiek zrobiłem już kilka stron w joomli (np: www.eti.iscool.pl) ale nigdy się nie zagłębiałem nad szczegółami a obecnie zależy mi żeby stronka nad którą pracuję obecnie była jak najbardziej dopracowana. Zapewne jeszcze będę męczył was w sprawach SEO bo coś w szukajce nie wyświetla mi się nic konkretnego chyba że poprostu coś przeoczyłem - jeśli tak proszę o info :)

zwiastun
04-07-2012, 11:37
@smalo: Mam przeogromne wrażenie, że pytałeś ponownie, gdzie co zmienić i stąd moje pytanie zupełnie nie na miejscu . Pomroczność jasnolipcowa chyba :) Przepraszam.

W sprawach SEO to tylko elementarz, bo to nie forum o SEO (Helion wydał wyśmienite dzieło Danny Dovera i Erica Dafforna z SEOmoz. Za 80 złotych kupisz wiedzy tajemnej w bród.