PDA

Zobacz pełną wersję : Układ 2 kolumn w liście artykułów???



wlodz
05-07-2012, 22:21
Tak jak w temaci Joomla 2.5 nie mogę nigdzie znaleźć opcji zmiany listy na 2 i więcej kolumn lista ma jedynie możliwość wybrania ile artykułów ma być na stronie i podział na strony a ja chciałbym mieć na jednej w 2 kolumnach listę
sprawdzałem też opcje przeglądu artykułów tam można ustawić sobie jak się chce ale są to całe artykuły a ja chciałbym aby były to tylko tytuły artykułów, które są linkami
proszę o pomoc

mark.w10
07-07-2012, 16:50
menu -> edytuj pozycję -> http://img137.imageshack.us/img137/4033/beztytuud3ed.png

zwiastun
07-07-2012, 19:04
@mark.w.10: niestety, to ustawienia przeglądu artykułów a nie listy.
Układ Lista artykułów nie ma podziału na kolumny.

ariel_matrix
08-07-2012, 12:56
ale jest sposob jak by to dokonać, mianowicie:
ustawić czytaj więcej na samym starcie pisania artykulu i w przeglądzie będzie widoczne tylko nazwa artykułu i czytaj więcej...

jak na moje lekarstwo na to jest :)

wlodz
08-07-2012, 15:48
nie chciałbym właśnie aby było to czytaj więcej
coś czytałem, że można to zrobić nadpisując szablon bo on jest za to odpowiedzialny ale nie znam się na tym i nie chce niczego popsuć
ewentualnie można zrobić artykuł, który będzie miał same linki ale jak ma być ich dużo to dużo więcej roboty się przez to robi

bogdanbojarski
08-07-2012, 21:40
W katalogu swojego szblonu utwórz katlog html w nim com_content w nim category skpiuj do nie go pliki component/com_conent/view/category blog.php,
blog_children.php blog_item.php blog_links.php default.php, default_articles.php, default_children.php i sobie manipulujesz blog_item.php, albo jeszcze łatwiej w opcjach menu dla widoku blog powyłączaj wszystko oprócz tytułu. Efekt ten sam.

Marny
17-07-2012, 21:37
tego się nie da zrobić. Po tysiącu prób nie udało się.... ta opcja jest tylko w demo.

- - - Updated - - -

Wszyscy piszą, że to jest banalnie proste bo wystarczy wprowadzic 1, 3, 3 ,0 .....
ale nie dziala.