PDA

Zobacz pełną wersję : szablon themza - ikona edycji artykułu po stronie klienta



Smooke
06-07-2012, 22:45
Na wstępie chciałbym się przywitać - bry na wieczór...

Szukałem, szukałem (być może nieskutecznie) i nie znalazłem rozwiązania... Korzystam z szablonu od themzy. Problem z którym nie mogę sobie poradzić dotyczy ikony edycji artykułu po stronie klienta. Kiedy mam witrynę wyłączoną po stronie admina i wchodzę na stronę to normalnie pokazuje mi się komunikat, że jest ona w trakcie budowy. Po zalogowaniu mam przy artykułach ikonę edycji - i to jest ok. Problem pojawia się w momencie, kiedy włączę witrynę do "życia". Wówczas ikona edycji artykułu powinna zniknąć. Niestety na ekranie cały czas widoczny jest jej górny fragment. Nie jest aktywny, ale się wyświetla i to w każdej przeglądarce... Nie mogę sobie z tym poradzić. Proszę o pomoc...

joomla : 1.5.24
szablon : themza
moja stronka : www.improwave.pl

zdrówka
sz

zwiastun
06-07-2012, 23:02
Nigdzie nie widać żadnej ikony!

Smooke
07-07-2012, 08:53
Na każdej stronie do góry - zaraz pod zdjęciem wysportowanej pary, po lewej stronie i lekko nad tekstem widoczny jest górny fragment / wycinek / kawałek ikony. Nie jest to cała ikona i nie jest ona aktywna, ale wszyscy moi znajomi zwracają mi na to uwagę, że "coś tam się wyświetla i co to jest?". Jak wyłączę witrynę i zaloguję się do niej jako admin, to w tym miejscu pojawia się kompletna, aktywna ikona edycji artykułu...
na fragmencie zrzutu ekranu zaznaczyłem czerwonym owalem owy bliżej niezidentyfikowany obiekt...
5624

a_m
07-07-2012, 09:17
to ie jest ikona edycji ale http://www.improwave.pl/templates/themza_j15_72/images/breadcrumbs_bg.png



div.path{
margin:10px 0 0 0px;
padding: 5px;
padding-left:30px;
background:url(../images/breadcrumbs_bg.png) top left no-repeat;
}

Smooke
07-07-2012, 11:22
dziękuję za pomoc - już jest OK.

zdrówka
sz