PDA

Zobacz pełną wersję : Pusta strona zamiast galerii



Tomar
08-07-2012, 01:22
Witam mam problem z pluginem sigplus Image Gallery Plus na mojej stronie www.opole.pttk.pl. Ostatnio chciałem wrzucić dwie galerie zdjęć po wgraniu fotek na serwer i wstawieniu do artykułu {gallery}fotki/wyprawy_swiataka_iran{/gallery} zamiast załadowania się strony ze zdjęciami, pojawia się tylko pusta strona, jak podpiąłem do tego samego artykułu inny folder ze zdjęciami to w tedy zdjęcia normalnie się wyświetliły ustawiłem prawa pliku, na 755, ale nic to nie dało. Ja na swojej stronie sporo zamieszczam fotek z różnych wycieczek, podróży czasem nawet od, 30 do 200, bo to jest strona dla Biura Turystycznego PTTK. Proszę o pomoc.

nikszal
08-07-2012, 12:13
Mod_rewrite nie jest włączony, wpis w live_site pewnie też nie jest uzupełniony, hosting w dziwnej spółce DirNet.

ustawiłem prawa pliku, na 755
Takie ustawienie praw dostępu jest standardowe. Jeśli na Twoim hostingu jest inaczej, to zastanów się czy warto tam dłużej tkwić i zmagać się z problemami.

Ustaw na swojej stronie prawidłową konfigurację oraz dostęp do plików i katalogów. Wróć tu, kiedy nadal będziesz miał problem.

tomaszek83
08-07-2012, 22:57
Takie ustawienie praw dostępu jest standardowe
prawa pliku standardowe to 644, 755 jest dla katalogów


Jeśli na Twoim hostingu jest inaczej, to zastanów się czy warto tam dłużej tkwić i zmagać się z problemami
Zauważyłem kolego że ostatnio jako rozwiązanie wszelkich problemów podajesz zmianę hostingu. A akurat nie hosting raczej tu jest winien, bo skoro na innym katalogu działa to coś innego jest powodem.


Mod_rewrite nie jest włączony
To akurat nie ma znaczenia. Czy jest mod_rewrite, czy go nie ma galeria musi działać.

jeśli na innym katalogu działa a na tym nie chce to poszukałbym winy w plikach (może złe nazwy, może coś nie halo z rozszerzeniem, może na tej jednej stronie jest jakiś konfilkt z modułem)... podaj konkretny link do niedziałającej podstrony.