PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z RedEvo_Aphelion



volando
08-07-2012, 23:12
Witam, Proszę Szanownych Forumowiczów o pomoc. Dostosowałem szablon Red.... do katalogu firm i działa na serwerze home.pl http://www.firmapl.com.pl. Tryb zgodności jest 1.0, a w informacjach jest napisane Wersja Joomla 1.5.15
Wszystko było OK, ale od pewnego czasu jak przybyło trochę firm to w tabelce prezentacji firmy zaczął się pojawiać zamiast słowa "Email" komunikat "Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć".
Na początku myślałem, że coś mam w moim komputerze źle ustawione w przeglądarce, ale okazuje się, że na innych komputerach też tak jest.
Nie mogę znaleźć żadnych ustawień dla tego miejsca.
Dziwne też, bo nie zawsze tak jest, czasami jak otwieram pierwszą strone jest OK, jak przejdę na kolejne strony jest różnie. Może problem jest po stronie serwera? już sam nie wiem.
Proszę o pomoc.
Volando

tomaszek83
08-07-2012, 23:14
a masz aktualną wersję Joomla - 1.5.26? To raczej nie jest wina szablonu.

volando
09-07-2012, 08:36
Mam zainstalowaną taką wrsję 1.5.15 i też mnie się wydaje, że to nie szablon jest winien tylko może hosting. Czy może tak być, że wolny jest serwer to szablon nie zdąża podawać (bo musi pobierać z bazy danych) adresów email to podaje komunikat?
Poza tym, czy jak zainstaluję nowszą werrsję Joomla to będzie to miało jakiś negatywny wpływ na działający już przesież szablon?
Proszę o pomoc.

tomaszek83
09-07-2012, 10:51
aktualizacja do najnowszej wersji, w twoim przypadku 1.5.26 jest jak najbardziej zalecana... no chyba że lubisz jak odwiedzają cię Turcy :) skoro szablon jest do wersji 1.5 to zarówno w 1.5.15 jak i 1.5.26 powinien działać bez problemu. Natomiast przed aktualizacją zawsze kopia bezpieczeństwa witryny.

volando
09-07-2012, 12:06
OK, dziękuję