PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z rozpoczęciem instalacji



MiXo
10-07-2012, 17:33
Witam wszystkich szanownych forumowiczów, z góry przepraszam za pewnie banalny dla Was problem, ale niestety siedzę nad nim cały dzień i już mnie nerwica zżera, bo nie wiem co robić... Próbuję założyć własną stronę, założyłem domenę i serwer hostingowy, następnie zmieniłem DNS w domenie na ten z hostingu (chyba działa poprawnie). I teraz już 3 razy pliki kopiowałem z 1 folderu do 2 i nic... Gdy wchodzę na stronę widnieje jedynie obrazek "strona w budowie" i tyle, a gdy próbuje robić odnośniki typu nazwastrony.pl/installation ,albo coś podobnego wyświetla się błąd 404 not found. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

starko
10-07-2012, 20:38
nazwastrony.pl/installation/index.php - spróbuj tak
wcześniej jednak sprawdź czy pliki masz skopiowane do głównego katalogu a nie np.joomla wtedy adres byś miał nazwastrony.pl/joomla/installation/index.php

MiXo
10-07-2012, 20:44
Robiłem i w ten i w tamten sposób ale nic nie odpalało ;/ Pliki kopiowałem poprawnie, a w dodatku dodawałem je do różnych folderów. Ale mniejsza z tym ściągnąłem najnowszą Joomle! (chyba 2.5.6) i odpaliło od razu... Jeszcze raz przepraszam za kłopot.

starko
10-07-2012, 20:52
żaden kłopot - po to jesteśmy MiXo

Gall Anonim
10-07-2012, 22:35
Sprawdź czy w katalogu głównym nie pozostał ci przypadkiem oryginalny plik dostawcy usługi index.html
Jeżeli tak - usuń go.
Powinno być ok.
Pzdr