PDA

Zobacz pełną wersję : News Show Pro GK4 ver. 3.3. nie czyta miniaturek z artykułów?



Talyn
13-07-2012, 14:12
Witam
Czy ktoś może miał podobny problem z modułem News Show Pro GK4, który nie wyświetla miniaturek pobranych z artykułów?

Ustawiłem sobie na http://popkulturka.eu moduł, ale nie zaczytuje mi fotek z artykułów.
A właśnie chodzi mi o to, aby zrobić kolumnę z fotkami z ostatnich newsów. Nie chcę nagłówków tytułów jak to mam obecnie.

Ktoś zna może odpowiedź na moje pytanie?

tomaszek83
13-07-2012, 14:17
a skąd my mamy wiedzieć to Ty masz w ustawieniach tego modułu? wróżek tutaj nie ma. Jesteś na forum już bardzo długo a nie wiesz jak opisać problem.

Talyn
13-07-2012, 17:27
Jejku, stary. Podaruj sobie takie odpowiedzi. Po prostu nie pisz.

W ustawieniach mam pobieranie zdjęć z artykułów Joomla. Ale mimo to nie generuje miniaturek.
Pytałem, czy ktoś się już z tym spotkał, bo widziałem nawet na ich własnym forum, że tak, ale na żaden tego typu post nie odpowiedzieli.

Joomla 2.5.6.

a_m
13-07-2012, 17:38
Przesuń fotki nad 'read more'; ten moduł tak ma, że ich nie pobierze jak są tam, gdzie masz je teraz.

A swoją drogą, to rzeczywiście mógłbyś problem opisać obszerniej - "nie zaczytuje mi fotek z artykułów" znaczy dość dużo biorąc pod uwagę konfigurację modułu i różne sposoby osadzania obrazów w J!2.5.

zwiastun
13-07-2012, 17:41
bo widziałem nawet na ich własnym forum, że tak, ale na żaden tego typu post nie odpowiedzieli.
Widocznie z tego samego powodu, dla którego @tomaszek83 odpowiedział Ci tak, jak odpowiedział.
Sprawdź, czy działa przy tych samych ustawieniach na wersji testowej, np. lokalnej. Jeśli działa, to posprawdzaj środowisko - doinstalowane rozszerzenia w Joomla, bo być może jest gdzieś jakiś konflikt. Na forum naprawdę ani duchów świętych i nieświętych, ani wróżek nie ma.

Talyn
13-07-2012, 18:27
Przesuń fotki nad 'read more'; ten moduł tak ma, że ich nie pobierze jak są tam, gdzie masz je teraz.

Masz rację, to wina 'read more' :/ Będę musiał sobie wymyślić inny sposób na publikowanie okładek, bo jak będą widoczne w newsach, to mi już wtedy taki moduł nie potrzebny :)