PDA

Zobacz pełną wersję : JCE, a skrót Alt + A



FeiHung
13-07-2012, 17:05
Witam,
Mam taki problem z edytorem JCE. Otóż w przeglądarce Google Chrome (w Operze i FF problem nie występuje) przy naciśnięciu skrótu klawiaturowego zamiast wstawić literkę "ą" zaznacza cały tekst (jak przy skrócie Ctrl + A). Ma ktoś może pomysł, co może być przyczyną i jak można by to naprawić? :)

PeFik
13-07-2012, 18:25
A jaką wersje JCE używasz? Bo wczoraj wyszła kolejna.

FeiHung
14-07-2012, 18:15
Najnowszą 2.2.3, ale problem występował na co najmniej dwóch poprzednich. Jeszcze wcześniej nie wiem, bo nie korzystam z Google Chrome, więc nie zauważyłem problemu :P

ikar
20-07-2012, 10:29
Najnowszą 2.2.3, ale problem występował na co najmniej dwóch poprzednich. Jeszcze wcześniej nie wiem, bo nie korzystam z Google Chrome, więc nie zauważyłem problemu :P
mam to samo w 2.2.4

tassman
31-07-2012, 15:48
Mam ten sam problem. Czy znalazł ktoś rozwiązanie?

MarkCrane
01-08-2012, 18:09
Według mnie nie jest to problem edytora, tylko przeglądarki. Miałem ten sam problem z Firefox-em. Po zresetowaniu Firefox-a do ustawień domyślnych problem zniknął. :)

ikar
01-08-2012, 18:44
Według mnie nie jest to problem edytora, tylko przeglądarki. Miałem ten sam problem z Firefox-em. Po zresetowaniu Firefox-a do ustawień domyślnych problem zniknął. :)
Nie , wiem, ale u mnie problem występuje w :
-IE
-operze
-maxthonie
-chrome
-firefoksie
-safari

MarkCrane
01-08-2012, 19:05
Nie , wiem, ale u mnie problem występuje w :
-IE
-operze
-maxthonie
-chrome
-firefoksie
-safari
Też nie wiem co jest u Ciebie. Ja tylko napisałem, jak pozbyłem się problemu U MNIE. Na innych przeglądarkach było dobrze, na Firefox-e nie! W/g mnie komponent jest O.K. coś jest nie tak ze softem zainstalowanym na komputerze. Dodatkowo muszę Cię zmartwić, gdyż nie potrafię Ci wskazać jak ja to zrobiłem. Program Firefox sam się zapytał czy chcę zresetować soft, bo coś mu się nie podobało! Zajrzałem do opcji ustawieć i nie widzę takiego przycisku. :hmm:

ikar
01-08-2012, 19:07
dzięki zawsze - to jakaś wskazówka :)

MarkCrane
02-08-2012, 18:29
Jeszcze przypomniałem sobie, że jak wystąpił ten problem u mnie to testowałem inne edytory, bo też myślałem, że to wina edytora. Wszędzie był ten sam błąd. Miałem wszystkie polskie litery, oprócz „ą”. Sprawdź, czy pod innym edytorze też jest to samo. Jeśli tak, to chyba problem jest po stronie przeglądarki, jak u mnie było.

ikar
02-08-2012, 18:39
Jeszcze przypomniałem sobie, że jak wystąpił ten problem u mnie to testowałem inne edytory, bo też myślałem, że to wina edytora. Wszędzie był ten sam błąd. Miałem wszystkie polskie litery, oprócz „ą”. Sprawdź, czy pod innym edytorze też jest to samo. Jeśli tak, to chyba problem jest po stronie przeglądarki, jak u mnie było.
w innych jest ok - i oczywiście sprawdziłem to już na samym początku zanim o tym napisałem w tym wątku

pedros650
02-04-2013, 21:41
podbijam temat... tylko na chromie nie działa alt + a i tylko w edytorze, w pozostałych ramkach alias, nazwa itp "ą" się pokazuje.

rckkrd
04-02-2014, 18:15
Podpinam się pod temat
Win7
CHROME
JCE
J!2.5.17

zwiastun
04-02-2014, 18:42
Proszę przeszukać forum - ten sam problem występował w TinyMCE - rozwiązanie jest opisane na Forum, wystarczy poszukać.

wiktor10-93
04-05-2016, 22:23
Ja też mam identyczny probiłem i niestety nie znalazłem odpowiedzi rozwiązania tego problemu czy może ktoś pomóc bo przyznam szczerze że jest to denerwujące.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka