PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie strony na Joomla! z mFusion - czy jest możliwe zachowanie linków?



Kamini
15-07-2012, 17:44
Witam.
Czy ktoś orientuje się, czy jeśli przeniosę stronę z mFusion na Joomlę, to czy istniejące linki do wszystkich stron i newsów mogą zostać zachowane, czyli czy strony funkcjonowałyby na Joomli pod linkami, jakie są już w mFusion.
Pozdrawiam

Bazyl
15-07-2012, 18:54
Witam,

Nie wiem, jak chcesz stronę przenosić, i jakie masz tam generowane linki, ale możesz zrobić identyczną strukturę treści.
Poznaj Joomla!, zobacz, jakie ma możliwości: www.wiki.joomla.pl (http://www.wiki.joomla.pl)

I najważniejsze: wybierz wersję 2.5.6

Kamini
15-07-2012, 19:12
Dziękuję bardzo, Bazyli.
Jestem laikiem w tych sprawach.
Ale rozumiem, że jeśli zmienię linki, to padnie mi pozycja strony w google. Obawiam się, że identyczna struktura treści nie wystarczy; boje się, że strona spadnie znacznie w google po takich porzenosinach.

Bazyl
15-07-2012, 19:18
Nie wiem, jakie masz linki obecnie.
Zawsze można zrobić przekierowania w .htaccess.

Jeżeli poprawnie zrobisz stronę, zgłosisz do G, to ewentualny spadek będzie chwilowy

Kamini
15-07-2012, 19:25
Bardzo dziękuję, czyli potrzebny jest adres strony, aby się wypowiedzieć precyzyjnie?
Strona ma też sporo newsów i linków wewnętrznych oraz zewnętrznych, wszystkie one zostaną utracone po przeniesieniu...