PDA

Zobacz pełną wersję : JUMultiThumb- zamiast lightboxa łącze do do artykułu



da_sas
15-07-2012, 18:08
Witam.
Mam dziwny problem z dodatkami typu JUMultiThumb czy MultiThumb. Kliknięcie w miniaturę obrazka zamiast otwierać go od razu w Lightboxsie najpierw otwiera cały artykuł (taki sam efekt jakbym kliknął w link Czytaj Dalej). Dopiero w otworzonym w całości artykule kliknięcie w miniaturę otwiera obrazek w Lightboxsie.
Próbowałem z Multithumbem - ten sam efekt. Zmieniałem template- także nic to nie dało.
W konfiguracji pluginu nie widzę opcji która można byłoby to wyłączyć. Zakładam więc, że jest coś nie tak, bo multithumba miałem na Joomli 1.5 i nic podobnego nie miało miejsca. Tylko nie mam żadnego pomysłu gdzie może leżeć przyczyna. Szukam i nie widzę aby problem był już gdzieś poruszany, dlatego proszę o pomoc w tej sprawie.

Problem można podejrzeć tutaj: http://tomaszkowal.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=14&Itemid=79

Joomla! 2.5.4
dodatek JUMultithumb 4.0.10
hosting Netlook
inne zainstalowane dodatki to SIG PRo, i DJSlider

Pozdrawiam.

da_sas
18-07-2012, 14:08
Witam ponownie. Z tematem poradziłem sobie tak, że odinstalowałem JUMultiThumb, i zainstalowałem MultiThumb w którym jest opcja która wyłącza obrazek jako łącze do artykułu. W JUMultithumb nie znalazłem takiej opcji. Pozdrawiam.