PDA

Zobacz pełną wersję : Niezarejestrowani wysyłają artkyłu K2



strona
18-07-2012, 14:13
Witam serdecznie. Moj problem polega na tym iż chcę aby zwykli odwiedząjy mogli wysyłać artykły w komponencie K2. Czy jest to w ogóle możliwe? Według mnie raczej nie jest... Przynajmniej ja nie mogę rozwiązać tego problemu...

bogdanbojarski
18-07-2012, 15:12
Zadaje się że można. Ustawienia ACL dla komponentu. Musisz popróbować, ale nie polecam, dostaniesz mnóstwo spamu.

PeFik
18-07-2012, 19:43
Inne wyjście : formularz - i ty sobie wklejasz te które uznasz za warte twojej uwagi.

strona
18-07-2012, 20:27
Tak można by było rozwiązać to za pomocą formmularzy, ale musze mieć znowu moduł nowości, ostatnie itp.

strona
19-07-2012, 10:22
Mam dwa pytania. Pierwsze to takie:

W jakim pliku mogę edytować wygląd artykułu tzn. na końcu wyświetlanego artykułu chce dodać własnego diva. Szukam pliku, gdzie są wszystkie divy np. articleInfoFooter.


Kolejen to takie iż zwykły użytkownik dodał już artykuł. I tak. Jak widze wykaż tych artykułów np. na stronie głównej to widze nazwę autora. Ale jak wejdę już w ten artykuł klikając w tytuł i wyświetla mi się sam artykuł to już tego nie ma. Jak zrobić żeby automatycznie do każdego artykułu wyświetlała się nazwa autora. Bo autorzy tych artykułów nie mają możlwiośći wybierania ty pokazywać wprowadzenie, date publikacji, czy wyświetlanie ikon w formularzu. Cyz można to jakoś ustawić?

- - - Updated - - -

Źle się wyraziłem w pierwszy pytaniu. NIe chodzi mi o wygląd czyli css tylko strukture php i divy

strona
19-07-2012, 14:56
Czy któs mółby pomoć z problemem drugim?