PDA

Zobacz pełną wersję : LinkDirectory - dziwny problem



fotografix
04-01-2007, 21:40
Mam spory problem, zainstalowałem na stronę postawioną na Mambo komponent LinkDirectory, mogę bez problemu dokonać konfiguracji komponentu, dodawać kategorie ale niestety nie mogę w panelu admina dodawać linków do poszczególnych kategorii. Po wciśnięciu opcji nowy wyskakuje następujący komunikat

- Fatal error: Call to undefined function: ischeckedout() in /home/fotografix/ftp/nek/test/administrator/components/com_linkdirectory/admin.links.php on line 86 -

komunikat dotyczy fragmentu kodu który wygląda następująco

// fail if checked out not by 'me'
if ($row->isCheckedOut( $my->id )) {
mosRedirect( 'index2.php?option='. $option, 'Modül $row->title ţu anda baţka bir yönetici tarafýndan düzenleniyor.' );
}

Jeżeli ktoś może mi pomóc co z tym problemem zrobić będe bardzo wdzięczny........ :)

stone
04-01-2007, 23:57
A czy ten komponent jest na pewno przeznaczony do mambo a nie do Joomli? Są pewne różnice w funkcjonowaniu panelu admina i stad może być ten błąd

fotografix
05-01-2007, 00:04
Komponent pobrałem ze strony http://www.joomlapl.com/, dziwne jest to że wszystko w nim funkcjonuje normalnie nawet system komentarzy, tylko nie mogę otworzyć strony w panelu admina do dodawania linków .........
Niestety nie znam się na kodzie 'php' i nie mogę zdefiniować tego problemu ...

fotografix
05-01-2007, 00:27
Sprawdziłem teraz i działa w nim również import zakładek z przeglądarek ( konkretnie z Firefoxa ), jedynie nie mogę edytować i dodawać nowych odnośników w panelu admina do poszczególnych kategorii ............ pomocy :(