PDA

Zobacz pełną wersję : [Poszukuję] Coś a'la "Testimonials"



NeverEver20
18-07-2012, 22:43
Witam !

Od trzech dni przeszukuję zasoby Joomla! Extensions z nadzieją, że znajdę to, co zgubiłem. Mianowicie szukam dodatku, który pozwalał użytkownikom na dodanie treści, która potem mogłabyć komentowana i oceniana. Całość wyglądała jak część dodatków z kategorii "Testimonials" ale niestety nie mogłem tam tego znaleźć. Pamiętam tylko, że w demo (strona) treść tego dodatku była po niemiecku, na zielonym tle, z możliwością oceny w prawym dolnym rogu.

Gdyby ktoś znał chociaż coś podobnego (jeszcze lepiej, gdyby wpisy przechodziły najpierw moderacje), byłbym bardzo wdzięczny. Koniecznie musi wyglądać jak to, co zgubiłem, ponieważ zależy mi na tak prostym wyglądzie i z możliwością komentowania z ocenianiem.

Pozdrawiam!

PeFik
19-07-2012, 08:01
K2 ma możliwość dodania zarejestrowanym userom treści, która potem może być komentowana i oceniana.

headge
19-07-2012, 09:44
Jak nie martwi cię cena to świetnym komponentem jest JReviews Express:
http://demo.reviewsforjoomla.com/jreviews-express/games/374-sid-meiers-civilization-v
generalnie spójrz do kategorii Ratings&Reviews na JED - jes tam darmowy Simple Reviews - nad nim trzeba nieco popracować żeby miał zgrabny wygląd ale funkcje ma podobne.