PDA

Zobacz pełną wersję : eWrite 1.2.1 PL - błąd



giecek
04-01-2007, 21:30
Witam!
Mam problem z eWrite. Nie znalazlem na forum, więc osmielam się napisać. Jak zmusić eWrite do pracy? Nie zapamiętuje ustawień, po zapisaniu po prostu znikają, utwory wpisują sie również puste, w dodatku nie mozna ich usunąć z bazy poprzez PA...

czy jest coś, czym mogę zastąpić eWriting?

pozdro

stone
04-01-2007, 22:59
Włącz emulacje register_globals w pliku globals.php i sprawdź

giecek
05-01-2007, 23:29
dzięki,
sprawdziłem - nie działa w zadnym przypadku...

giecek
06-01-2007, 01:20
i jeszcze:

pobrałem pliki ze strony http://ewriting.com.ar/

paczke, fix1, fix2 - instlowałem wg instrukcji ale bez powodzenia,

w panelu admina wyskakuje mi taki oto komunikat


Parse error: syntax error, unexpected ';', expecting T_OLD_FUNCTION or T_FUNCTION or T_VAR or '}' in /administrator/components/com_ewriting/admin.ewriting.html.php on line 912php.ini wyglada tak:

register_globals=off
allow_url_fopen=on
short_open_tag=offurl_fopen=on, bo inaczej nie chce działac eWeather, ale raczej wykluczam taki powód

czy jakos moge sie z tego wykaraskac?

i sam sobie odpowiem - 'short_open_tags=on' - to wyeliminuje problem z <? zamiast <?Php - przeczytałem o tym na forum

wbr
25-03-2007, 23:24
czy ktoś rozwiązał powyższy problem - zerowanie ustawień konfiguracyjnych i niemożność dodawania kategorii (dodaje pusty rekord, którego nie można edytować ani usunąć) i co to jest Hierarchia w Dodaj Kategorie (pokazuje tylko <<<>>>)?

zwiastun
25-03-2007, 23:38
Email do autora projektu, a raczej autorki

k0twik
29-08-2007, 17:22
Sorry, że odkopuje taki temat. Ale mam ten sam problem. Coś już wiadomo ?

zwiastun
29-08-2007, 23:57
Panowie, polska wersja opublikowana na www.joomla.pl (http://www.joomla.pl) była testowana i działała. Nie twierdzę, że działa i teraz, bo trochę czasu minęło i zmian w kodzie joomla trochę. A skoro nie piszecie, że nie działa, to jak Wam pomóc?
Przypominam jedynie, że komponent trochę czasu ma, najlepiej napisany nie jest, wymaga włączonych register globals lub poprawek w kodzie.
Piszcie do Autorki!