PDA

Zobacz pełną wersję : Integracja hwdMediaShare z Ja Comment



g0m0r
25-07-2012, 12:11
Witam wszystkich serdecznie, z góry przepraszam że mój pierwszy post na forum jest na temat pomocy której potrzebuję:( Mianowicie mój problem prezentuje się następująco: mam wykupione oba komponenty, w sytuacji kiedy nie było jeszcze hwdmediashare a był hwdVideoshare wybór typu komentarzy uwzględniał Ja Comment natomiast w nowym dodatku zostały uwzględnione tylko disqus, facebook comment i jakiś jeszscze prymitywny:D. I właśnie nie mogę uruchomić Ja Comment z nowym komponentem a mi właśnie na tym systemi komentarzy zależy. Pisałem na forum hwdmediashare na ten temat - zero odpowiedzi:(, natomiast na stronie joomlart.com dostałem odpowiedź abym spróbował dodać w odpowiednim miejscu ten oto kod:



{jacomment contentid=ID option=com_HWDVideo contenttitle=TITLE}
ID is "ID OF HWDVideoShare"
TITLE is TITLE OF HWDVideoShare
Eg:
I use jacomment in javoice and I add code in file detail of voice:
{jacomment contentid=<?php echo $item->id?> option=com_javoice contenttitle=<?php echo $item->title ?>}
wiem w którym miejscu go dodać aczkolwiek nie wiem jak ten kod dokładnie przerobić, czy mam dać to jako funkcje? Po prostu jak go dodaje(na różne sposoby :D) dostaje przeważnie błędy php typu syntax error, unexpected T_STRING. oraz tego typu podobne:D Mam nadzieję że będzie w stanie mi ktoś pomóc, z góry dziękuje nawet za chęci:) Pozdrawiam