PDA

Zobacz pełną wersję : K2 i spolszczenie



demon421
26-07-2012, 10:06
Witam.
Wiem, że temat już był jednak gdy działałem według wskazówek to niestety nie pomogło.
Problem polega na tym iż skopiowałem ręcznie spolszczenie w odpowiednie (chyba miejsca) do language i do administrator/language Jednak mimo to wszystko z K2 mam nadal po Angielsku. Ktoś mi powie co robię źle? Nawet w opcjach ustawiłem języki z domyślnego na Polski.

Chyba że zna ktoś dodatek typu Read More który by mi ograniczał znaki w artykule do np. 250 i wstawiał przycisk "czytaj więcej". cchodzi mi o to by robił to automatycznie.
z góry dzięki.

PeFik
26-07-2012, 10:17
Pytanie kluczowe, czy twoje spolszczenie jest zgodne z najnowszą wersją J2.5 oraz K2 ?
1) Frazy powinny być w nawiasach np. K2_APPROVE="Zatwierdź"
2) Skąd pobrałeś PL ?
3) czy pl-PL.com_k2.ini masz w folderze językowym administratora ?

- - - Updated - - -

p.s.
tak znamy są na JED, zarówno w postaci modułów, jak i dodatków, o które pytasz.

demon421
26-07-2012, 12:09
tak znamy są na JED, zarówno w postaci modułów, jak i dodatków, o które pytasz.
A jakbyś zapodał jakąś nazwą? byłbym Ci wdzięczny. bo męczę się już z tym kilka dni. pobrałem jakieś 2 dodatki i również nie działają tak jak mają.

Co do K2 to mam wersje 2.5.7 a spolszczenie do 2.5.1. Gogluje i gogluje i okazuje się, że jest problem aby pobrac wersję 2.5..1 gdyż wszędzie są już 2.5.7

zwiastun
26-07-2012, 12:23
spolszczenie do 2.5.1 jest odpowiednie, ostatnie z opublikowanych - trzeba je sobie samodzielnie uzupełnić o dodane deklaracje. Nie jest to jakaś szczególnie wielka trudność.

demon421
26-07-2012, 12:35
spolszczenie do 2.5.1 jest odpowiednie, ostatnie z opublikowanych - trzeba je sobie samodzielnie uzupełnić o dodane deklaracje. Nie jest to jakaś szczególnie wielka trudność.

Odpowiednie? Tylko, że mi się nic nie spolszczyło. Nie mam nic Po polsku nawet ikon w menu administratora.

zwiastun
26-07-2012, 12:44
No to ja bym na Twoim miejscu myślał tak: Skoro jeden z autorów tłumaczenia pisze mi, że jest odpowiednie, to pewno jest odpowiednie. A skoro mi się nic nie "spolszczyło", to może powinienem sprawdzić, czy się spolszczenie wczytało i dlaczego się nie wczytało.
A do tego są odpowiednie narzędzia w Joomla! Wystarczy je włączyć w opcjach diagnostyki. Możliwe, że w pliku językowym znalazły się drobne usterki, na które Twoje środowisko zareagowało, a moje (czy @Qbika) nie. I - o ile sobie przypominam, tak właśnie jest. W dwóch czy trzech wierszach są drobne usterki. Diagnostyka pokaże, w których!

Arpl
03-08-2012, 15:06
to chyba powinno pomóc http://getk2.org/assets/translations/ :up:

pedros650
19-04-2017, 21:19
Mam również problem ze spolszczeniem zaplecza, dodaje pliki ręcznie i przez instalator i ciągle zaplecze mam po angielsku.
Joomla! 3.6.5, k2 z oficjalnej strony spolszczenie z linku wyżej.

Rozwiązanie - pobrane spolszczenie, nie było spolszczone.

Bazyl
20-04-2017, 09:00
Cześć,

pobierz sobie: kwiatkowski.net/pobierz/k2-pl.zip

pedros650
20-04-2017, 12:40
Dzięki, już znajomy mi podesłał tłumaczenie, ale warto to tu zostawić dla innych dopóki nie zmienią pliku na oficjalnej stronie.

zwiastun
20-04-2017, 16:34
Problem po stronie autora projektu K2 i leży chyba w błędzie skryptu generującego pakiet językowy z platformy transifex.