PDA

Zobacz pełną wersję : Cu3er SlideShow lub problem z szablonem



rckkrd
26-07-2012, 21:32
Witam serdecznie

Postanowiłem ostanio użyć Joomla 2.5 przechodząc z 1.5.
Szablony bez wiekszych problemów tworzyłem w programie
Artister 2 (obecnie zakupiona wersja 3) - Przyznam szczerze że tworzenie tam Szablonów bardziej mi pasuje niz wkladanie gotowców z neta. W tym tez mozliwosc ze rozbudować na swoje potrzeby tez raczej nie bylo problemow poza Artisterem. Klucz w tym ze na Joomla 2.5 trzeba Artister 3 i ok tu przypadl zakup.

Tylko teraz uwaga nic nie jest takie samo ale to nie problem juz mowie w czym rzecz.

Po wgraniu na Joomla 2.5 Szablonu wyprodukowanego w Artister3 doszło do instalkacji mod Cu3er (na 1.5 nie miałem problemów z tym modem) i tu pojawia sie problem!
Mod nie działa w wiekszości pozycjach tj.
Strona w budowie http://fototapetycode.pl/?tp=1 (odrazu podgląd pozycji)
Itak w user3 i extra1 itp działa a w banner 1 itp nie działa.
Powiedzcie jaka moze byc przyczyna bo ja wysiadlem a na necie nic nie ma "raczej szukałem" ENG - PL

"PS:
po włączeniu brroder (ramki) np. 1 i dodatkowo "cienia" cu3er wyświetla moduł w wybranej pozycji lecz brak jest animacji i obrazów NAWET JESLI MOWA JEST O DEMOWYCH POKAZACH

Prosze tylko o mozliwosci, przyczyny "dla czemu"?

rckkrd
27-07-2012, 00:36
odpowiem sobie sam-

po kulku-set podejsciach jest pewien BUG W ARTISTERZE
nie wiem czemu ale jesli ustali sie flash przy budowie szablonu w artisterze 3 w pozycji nagłówka (jest kilka animacji do wyboru) to kolejnie następuje niedomaganie Cu3er'a i innych tego typu prezentacji FLASH.
jesli komus pomoglem to jestem z siebie dumny ;p POZDRAWIAM