PDA

Zobacz pełną wersję : [Poszukuje] - moduł ocena + komentarz



Pi0tR
27-07-2012, 18:45
Witam
poszukiwałem jakiś czas temu modułu który uniemożliwiłby kilkukrotne głosowanie... jednak dostałem odp ze nie ma czegoś takiego
Wiec teraz pomyślałem ze zmuszę użytkowników chociaż do tego, aby pisali komentarz dlaczego taka ocena a nie inna...
znajdę coś takiego pod joomle 2.5?

Gall Anonim
28-07-2012, 09:45
poszukiwałem jakiś czas temu modułu który uniemożliwiłby kilkukrotne głosowanie
Stawiam na to że jest coś takiego na JED - tyle że będzie to raczej komponent do ankiet

Wiec teraz pomyślałem ze zmuszę użytkowników
Odebrałbym zmuszanie mnie do czegoś jako złe.
Pzdr

PeFik
28-07-2012, 12:34
Zgadzam się z opinią o zmuszaniu. I tylko z dobrej chęci i wiary w człowieka podpowiem : dodatek Extra Vote - w jednym artykule można oceniać xx razy dowolne elementy. A kwestia komenatrza - zależy od tego co chcesz osiągnąć.

Pi0tR
30-07-2012, 14:50
chodzi głownie o to by osoba wchodzaca i glosujaca pisała rowniez za co daje taka a nie inna ocene...
poprzez to wyeliminuje sie "bezmyslne" klikniecia

PeFik
30-07-2012, 19:17
zatem jeśli chcesz, aby ludziki oceniały i/lub komentowaly np. produkty to przcież każdy produkt może być osobnym wpisem? i tylko pozostaje kwestia wyglądu, aby pasował do twojej wizji.

- - - Updated - - -


poprzez to wyeliminuje sie "bezmyslne" klikniecia
wątpie, bardziej skuteczna opcja: ocenianie + komentowanie tylko dla zarejestrowanych

Pi0tR
30-07-2012, 19:38
no tak mam każdy "produkt" w osobnym wpisie
tyle że na stronie publikuje to jako przegląd artykułów w kategorii z wyłączonym tytułem jaka łącze użytkownik nie ma możliwości wejść do danego artykułu
chodz w skrócie o to że aby użytkownik mógł zagłosować musi napisać komentarz