PDA

Zobacz pełną wersję : Kalendarz z wydarzeniami - rozbudowany.



szlangi
31-07-2012, 13:04
Witam wszystkich.

Nie jestem informatykiem. Nie tworzę stron. Dostałem jedynie pozwolenie do szefostwa na zmianę bieżącego wyglądu strony (podstrony mojego działu), o ile będzie to możliwe. A zmienić ją chcę, bo w obecnym kształcie jest nieefektywna.

Szukam dodatku do Joomli 1.5 (może być moduł), który pozwoli na zamieszczanie informacji szkoleniowych w taki sposób: przykład (http://www.map.piib.org.pl/szkolenia-i-seminaria) = po kliknięciu w wybrany temat przenoszę się do szczegółów (miejsce, temat, program, itd.).
Niestety to nie wszystko. Dodatek ten musi mi dać możliwość prezentowania "kalendarza szkoleń" dla sześciu miast - każdego z osobna. Dodatkowo muszę mieć możliwość umieszczenia tam elektronicznego formularza zgłoszenia na szkolenie: przykład (http://www.maz.piib.org.pl/index.php/formularz?eventtitle=Wyk%C5%82ad+pilota%C5%BCowy+P rojektu+SKILLS+pt.++W%C4%98Z%C5%81Y+RAMOWE+wg+Euro kodu+3+w+ramach+programu+Leonardo+da+Vinci%2C06.08 .2012r.+godz.+10%3A45-14%3A45&e=). Nie musi to być w tym samym dodatku - może być to inny dodatek, byle dało się go tam umieścić.
No i również bardzo ważne: musi być to dodatek (moduł) z licencją pozwalającą na komercyjne wykorzystanie.

Link do obecnej strony:
LINK (http://www.maz.piib.org.pl/index.php/wykaz-szkole/warszawa)
Widać w lewym menu miasta. Dla każdego z nich musi być osobny kalendarz szkoleń.

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Winnetou
31-07-2012, 15:40
Pokombinuj z tym:
http://www.softdesign-studio.pl/cms-joomla/kalendarze-i-wydarzenia/item/158-gcalendar

Gall Anonim
31-07-2012, 19:18
JEvents + SmartFormer

DarekWro
21-01-2016, 22:24
Podbijam temat. Potrzebuję stworzyć kalendarz promocji, który zawierałby odnośniki do podstron serwisu z ich opisem. Sprawa wydaje się dosyć prosta dla kogoś kto siedzi w temacie.

Ps. Może powinienem założyć temat na giełdzie i zlecić wykonanie.

Gall Anonim
21-01-2016, 22:36
Ps. Może powinienem założyć temat na giełdzie i zlecić wykonanie.
Myślę że tak będzie szybciej natomiast zawsze "dla kogoś kto siedzi w temacie - sprawa wydaje się dość prosta" i dlatego jest fachowcem z doświadczeniem i adekwatnymi stawkami a nie partaczem wykonywającym zlecenie za grosze (patrz chociażby oferia i stawki :-) )
Ten drugi komentarz to odnośnie jeśli byś faktycznie wystawiał zlecenie :-)
Pzdr

DarekWro
21-01-2016, 22:52
Dzięki za szybką odpowiedź. A czy jesteś w stanie tak na szybko i na oko wycenić wykonanie takiego komponentu?

Gall Anonim
21-01-2016, 23:10
To raczej kwestia dobrania komponentu typu Event do konkretnych oczekiwań zleceniodawcy - na szybko to se ne da :-) Musi być pełna specyfikacja funkcjonalności, wyglądu i potencjalnego serwisu - czyli co klient tak naprawdę sobie życzy. Jeżeli ktoś wystawi cenę na bazie tylko twojej obecnej informacji powyżej - uciekaj :-)
A na poważnie - zrób specyfikację według wskazówek które podałem i wystaw ofertę - wszak należy mieć porównanie :-)

DarekWro
21-01-2016, 23:26
Dzięki, w wolnej chwili się tym zajmę. Przemyślę jeszcze dokładnie funkcjonalność, żeby potem nie robić poprawek lub od nowa :)

zwiastun
21-01-2016, 23:45
Potrzebuję stworzyć kalendarz promocji, który zawierałby odnośniki do podstron serwisu z ich opisem.
Zwięźle i wydaje się, że jasno. Ale nie wiadomo, o co chodzi.
Czy odnośnikiem do artykułu ma być data w kalendarzu?
Gdzie ten odnośnik ma prowadzić - do artykułu, którym zarządza komponent kalendarza? Wtedy żadne problem - tak są zbudowane kalendarze wydarzeń.
Czy może do standardowych artykułów Joomla? I to już jest problem. Znam wprawdzie takie rozwiązanie, ale - niestety - nie zostało udostępnione.

Pisze głownie po to, by uzmysłowić Koledze @DarekWro, że napisanie specyfikacji takiego komponentu to już spore wyzwanie. A koszt? Orientacyjnie liczony raczej nie w setkach, lecz w tysiącach złotych.

Gall Anonim
22-01-2016, 12:13
A koszt? Orientacyjnie liczony raczej nie w setkach, lecz w tysiącach złotych.
Dlatego sugeruję świadome wybranie gotowego rozszerzenia komercyjnego - o czym wspomniałem powyżej.