PDA

Zobacz pełną wersję : Zachowanie formatowań CSS artykułu dla menu:"kategorie - przegląd artykułów"



mofik
01-08-2012, 14:48
Zauważyłem że typ pozycji menu :"Kategoria - przegląd artykułów" odpowiedzialny wyświetlanie fragmentu artykułu, czyści style które są wprowadzone w artykule. Stąd pytanie: WHY? :) czy jest na to pigułka? thx.

KYCu
01-08-2012, 15:06
A może jakiś link do strony? to jest gotowy szablon czy sam robiłeś ?

mofik
01-08-2012, 21:12
tutaj nie chodzi o szablon. inaczej: masz artykuł który sformatowano css, np: "to jest mój pierwszy <class="grubo">art</class>ykuł"
jeśli umieścisz w module np. na głównej stronie "kategoria - przeglad artykułów" i tam ustawisz zeby pojawil się ten artykuł - będzie on miał domyslnie usuniete formatowanie ("to jest mój pierwszy artykuł". class - znika. pytanie dotyczy sposobu na zachowanie formatowania "grubo".

- - - Updated - - -

reklamujesz swoją stopkę?

a_m
01-08-2012, 21:36
to nie Joomal! czyści formatowania - sam napisałeś "jeśli umieścisz w module"; co to za moduł?, podaj link do strony; przegląd art. w kategorii nie ma tu nic do rzeczy

mofik
01-08-2012, 22:21
może się zakręciłem, :) , A tak: moduł: Artykuły z kategorii usuwa formatowanie CSS artykułu. :) ???? jak je zachować ???

Jdwind
01-08-2012, 23:54
Dwóch moderatorów forum poprosiło Cię grzecznie o link do strony, a Ty dalej nie rozumiesz.