PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja php na serwerze do wersji 5.3



knd
01-08-2012, 14:57
Witam, administrator mojego serwera zaktualizował PHP z 5.2 na 5.3 - miałem starą wersje joomla 1.5.19 - nie mogłem wcześniej zaktualizować do wersji 2.5 gdyż nie śmigała na starej wersji PHP. Mam taki problem że nie mogę w żaden sposób dostać się do mojej strony gdyż po wejściu otrzymuje szereg lini o treści


...Strict Standards: Non-static method JLoader::import() should not be called statically in /home/users/kmszyca/www/libraries/joomla/import.php on line 29
Strict Standards: Non-static method JLoader::register() should not be called statically in /home/users/kmszyca/www/libraries/loader.php on line 71
Strict Standards: Non-static method JLoader::import() should not be called statically in /home/users/kmszyca/www/libraries/joomla/import.php on line 32
Strict Standards: Non-static method JLoader::register() should not be called statically in /home/users/kmszyca/www/libraries/loader.php on line 71
Strict Standards: Non-static method JLoader::load() should not be called statically in /home/users/kmszyca/www/libraries/loader.php on line 161...

Proszę o pomoc lub odesłanie do odpowiedniego tutoriala - w jaki sposób mogę zaktualizować swoja Joomle. Dzisiaj zessałem ze strony wersje 1.5.24 ale ona również nie działa, może jeszcze jakieś wyższe 1.6.5 ? wersja 2.5.6 nie jest kompatybilna z moją templatką na której bardzo mi zależy.

Z góry dziękuję za info.

KYCu
01-08-2012, 15:03
WItaj,

pobierz baze danych jak i pliki strony do siebie na komputer i korzystająć np z JAMP oraz jUpgrade zrób migrację na Joomla 2.5 i na koniec przywróć stronę na serwer.

poradnik http://wiki.joomla.pl/index.php/Migracja_Joomla_1.5_do_Joomla_1.6 migracja do 1.6 ale proces migracji jest taki sam

knd
01-08-2012, 15:50
oki, dzięki za odpowiedź - dam znać gdy się uda ;) lub nie :P.

zwiastun
01-08-2012, 17:47
Tak czy owak Pan Administrator powinien skonfigurować odpowiednio PHP. Wyświetlanie błędów jest ustawione jak na serwerze testowym, a nie produkcyjnym