PDA

Zobacz pełną wersję : com_search - problem z przekazaniem Itemid przy paginacji



Sputnik_Wwa
02-08-2012, 11:07
Witajcie,
mam taki problem, otóż, po którejś z ostatnich aktualizacji Joomli pojawił się kłopot z przekazywaniem Itemid wynikom wyszukiwania.

http://ciechan.home.pl/ciechannew/przepisy

W tym miejscu jest wyszukiwarka przepisów, jak widać po wynikach, wyrzuca id 201 które jest dodane w module. Wpiszcie "Syrop" dla przykładu. Problem się pojawia gdy chcemy zobaczyć kolejną stronę wyników, wtedy itemid nie jest dodawane. Próbowałem wszystkiego, nawet dodawałem pozycję menu z własnym itemid na wszystkie sposoby, ale nawet po wyczyszczeniu cashe i itemid z ustawień modułu, nic to nie daje i po prostu nie działa (pamięta to itemid gdzieś, nawet nie wiem gdzie, dopiero wpisanie innego, powoduje zmianę).

Jak dla mnie itemid w tym miejscu może być nawet po hamsku ustawione na stałe, nie mam jednak już żadnego pomysłu jak dodać je do paginacji. Tej akurat kompletnie nie ruszałem, ani nic odpowiedzialnego za przekazywanie itemid w module i komponencie.

PS: to najnowsza joomla 2.5.6

Karol99
02-08-2012, 11:28
Stwórz dodatkowe menu, nie wyświetlaj go na stronie (nie twórz mu modułu). W nim utwórz pozycję "Lista wyników wyszukiwania" i dopasuj odpowiadający Ci wygląd strony i ustawienia modułów. Id tej pozycji menu wpisz do modułu - i gotowe.

Sputnik_Wwa
02-08-2012, 11:31
próbowałem, nie chce za nic działać :) może gdzieś mi się cashe'uje wbrew mojej woli bo już nie wiem

Właściwie to cały czas jest zrobiona taka pozycja menu, ale on ignoruje to kompletnie, nie robi SEF url z nią związanej i dalej uparcie leci po itemid z ustawień modułu

EDIT: dobra ustawiłem w module itemid pozycji menu wyszukiwania i śmiga :) dzięki za naprowadzenie bo zgłupiałem hehe