PDA

Zobacz pełną wersję : Użytkownicy: Przegląd poziomów dostępu w joomla 2.5



grzesiek2
04-08-2012, 15:16
Witam posiadam joomle w wersji 2.5.6 i utworzyłem sobie grupy użytkowników jedna grupa do jednego użytkownika, kategorie i menu i nie wiem jakim cudem po usunięciu grupy, użytkownika nie mogę za nic usunąc poziomy dostępu
zaznaczam kwadracik i jest opcja usuń jednak nie działa wyskakuje taki błąd:



Nie możesz usunąć przeglądanego poziomu dostępu "10:aleksandra", ponieważ jest wykorzystany w treści.
Nie możesz usunąć przeglądanego poziomu dostępu "10:aleksandra", ponieważ jest wykorzystany w treści.


Mam 30 użytkowników każdy z innym hasłem i loginem po zalogowaniu pojawia sie przycisk i klikając w niego przechodzi do artykułu np z jego ocenami, każdy ma osobne konto użytkowników brzybywa a ci których już nie ma usuwam tylko właśnie z poziomów dostępu za nic ich sie nie da usunąc.

Czy ktoś miał podobny problem jeśli tak proszę o jakieś wskazówki jak to rozwiązac szukałem na różnych forach ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie z góry dziekuje za pomoc

zwiastun
04-08-2012, 15:35
Komunikat jest jasny: przypisałeś poziom dostępu do jakichś pozycji treści. WIęc zrozumiałe, że niemożna go usunąć. najpierw zmień przypisanie - przejdź do artykułów i pozmieniaj odpowiednio poziomy dostępu

grzesiek2
04-08-2012, 16:59
No właśnie pozmieniałem poziomy dostępu i nic więc pousuwałem artykuły i menu ! i dalej nie mogę tego usunąc ? wyczyściłem pamięc podręczną też nie pomogło nie wiem co można jeszcze zrobic aby w koncu miec możliwośc usunięcia

Karol99
04-08-2012, 17:13
A z kosza te artykuły i menu usunąłeś?

grzesiek2
04-08-2012, 17:46
Karol99 dzięki wielkie zapomniałem o koszu musiałem usunąc menu, artykuły i jeszcze kategorie i wszystko działa jak należy jeszcze raz dzięki :up: