PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie na inny hosting a problem bledy w modulach menu



ded
05-08-2012, 23:21
Przenioslem joomle na inny hosting. Zrobilem to recznie, wyedytowalem plik konfiguracyjny, tak ze widze cala strone, ale w modulach menu mam bledy. Na stronie wyswietla sie tylko naglowek kazdego z utworzonych menu i sciezka bledu:

Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in (tutaj sciezka) /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

Wszystkie artykuly sa na miejscu, ale jak wchodze w edycje pozycji menu to widze:


Warning: Parameter 4 to JHTMLMenu::treerecurse() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/html/html.php on line 87

Warning: array_slice() expects parameter 1 to be array, null given in /administrator/components/com_menus/models/list.php on line 143

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /administrator/components/com_menus/models/list.php on line 147

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /administrator/components/com_menus/views/list/view.php on line 65

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /administrator/components/com_menus/views/list/tmpl/default.php on line 69

Reszta strony wyglada ok. Joomla w wersji 1.5.8. Bardzo prosze o info jak to naprawic. Nic nie wygooglalem na ten temat.

ded
07-08-2012, 00:13
Problem rozwiazany. Pomogla aktualizacja do najnowszej wersji.

zwiastun
07-08-2012, 01:11
Problem rozwiazany. Pomogla aktualizacja do najnowszej wersji.
Oto dlaczego powtarzamy dziesiątki razy: najpierw zaktualizuj do najnowszej wersji, a potem pytaj na forum.

ded
07-08-2012, 09:46
Jak mam do zrobienia przeniesienie na inny hosting i aktualizacje to robienie 2 rzeczy na raz jest proszeniem sie o problemy. Na szczescie sie udalo. Zorientowalem sie po tym jak pomylkowo podpialem baze pod nowsza joomle i tam wszystko (oprocz szablonu i zdjec zadzialalo).

Mam jeszcze kilka problemow, np virtuemart pomimo edycji jego pliku konfiguracyjnego wogle nie dziala (jest na liscie komponentow itp ale po kliknieciu zarowno od strony jak i zaplecza "nie znaleziono strony"). Do tego wszystkie galerie phoca sypia jednym bledem, ale w sumie tez sa stare... Mam nadzieje ze sie z tym uporam bez niepotrzebnych pytan.