PDA

Zobacz pełną wersję : [K2] kolejność arykułów wg polskiego alfabetu i ilość kolumn



shados
06-08-2012, 14:59
Witam,
Mam problem z działaniem K2 (2.5.7): na stronie mam pozycję menu, którą jest przegląd artykułów w kategorii k2 i jej podkategoriach. Ustawiłem sortowanie artykułów tytułami od A do Z, jednak k2 nie sortuje poprawnie tytułów z polskimi znakami. Zmieniłem kodowanie tabel k2 w bazie na utf8_polish_ci, jednak to też nie pomogło.
Co jeszcze powinienem zrobić, by artykuły były sortowane zgodnie z polskim alfabetem?

Drugim problemem jest ilość kolumn w przeglądzie. Otóż jeżeli wejdę na wspomnianą pozycję menu, artykuły wyświetlane są w dwóch kolumnach, tak jak ustawiłem to w właściwościach kategorii. Ale gdy kliknę na którymś tagu w module tags cloud, artykuły zamiast w dwóch kolumnach jak przy przeglądzie kategorii, wyświetlane są tylko w jednej kolumnie (a chciałbym aby tutaj również wyświetlane były w układzie 2 kolumn).
Gdzie mam szukać tego ustawienia (bo pewnie gdzieś mi umyka)?
Dla zobrazowania: dotyczy strony http://www.microworks.pl/temp/index.php/sejm/poslowie

I przy okazji jeszcze jedno: czy istnieje możliwość, by po zalogowaniu się na zaplecze, rozwinięta była zakładka z ikonami k2 (K2 Quick Icons (admin)) zamiast tych z samej joomli?