PDA

Zobacz pełną wersję : Adres strony w formacie nazwastrony/kategoria/podkategoria/nazwa artykułu



mis
08-08-2012, 19:33
Tworzę swoją pierwszą stronę w Joomla! i natknąłem się na pierwszy problem z którym nie potrafię sobie poradzić.Chcę aby adres strony strony wyświetlał sie w formacie nazwastrony/kategoria/podkategoria/nazwa artykułu
nazwy kilku kategori są frazami na które chcę pozycjonować witrynę,więc dobrze by było aby adres w wyszukiwarce wyświetlał się wg powyższego schematu.
Można to zmienić w PA czy potrzebny jest jakiś dodatek? Prosze o pomoc

zwiastun
08-08-2012, 19:35
Tworzę swoją pierwszą stronę w Joomla!
To może trzeba stworzyć, poznać Joomla i dostosować swoje plany pozycjonerskie do tego, co można uzyskać z Joomla?

mis
08-08-2012, 19:50
To może trzeba stworzyć, poznać Joomla i dostosować swoje plany pozycjonerskie do tego, co można uzyskać z Joomla?

Dziękuję Panu za rzeczową odpowiedż,rozwiązała ona wszystkie moje problemy:up: Co za człowiek...

zwiastun
08-08-2012, 20:00
Póki co, Twój problem polega na tym, że nie wiesz, czy rzeczywiście masz problem i z czym masz problem.
Joomla generuje adresy tak, jak generuje. I robi to dobrze. Co nie znaczy, że dostosowuje się do czasem mniej lub bardziej dziwacznych zabiegów wszelkiej maści pozycjonerów.
Sposób generowania adresów można modyfikować za pomocą rozszerzeń. Im więcej kosztują, tym więcej (podobno) umożliwiają.

A propos

Co za człowiek...
Proszę o 1/100 dla mnie z tego, co możesz uzyskać korzystając z tego, co otrzymujesz ode mnie.

mis
08-08-2012, 20:19
Zdaje się że zamiast mi pomóc chcesz mnie wciągnąć w jakieś gówniarskie utarczki słowne.Nie skorzystam!

Winnetou
08-08-2012, 20:56
Można to zmienić w PA czy potrzebny jest jakiś dodatek?

Można to zrobić w panelu włączając krótkie adresy

A jeśli efekty wbudowanych funkcji okażą się dla Ciebie niewystarczające to pozostaną ci zewnętrzne rozszerzenia. Takie jak to:
www.softdesign-studio.pl/cms-joomla/administracja/sh404sef