PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana nazw pól w formularzu rejestracji



coliberek1
09-08-2012, 22:21
Witam,

od jakiegoś czasu szukam i szukam, przeczesuję pliki językowe i w żaden sposób nie mogę znaleźć zwrotu "Pełna nazwa" w podstawowym formularzu rejestracji, oraz "O mnie" w rozszerzonym profilu użytkownika.

Nie ma tych zwrotów w plikach languages/pl-PL ( użyłam wyszukiwania Alt+F7 w TC ), ani administrator/languages/pl-PL

Czy może ktoś mial podobny problem i zlokalizował miejsce przebywania choć jednego z nich?

- - - Updated - - -

Nie wiem jak to się dzieje, że po kilku godzinach szukania jak tylko napisze na firum to potem znajduję sama rozwiązanie.

W pliku languages/pl_PL/pl-PL.com_users.ini linia ok 92 to właśnie "Pełna nazwa" z rejestracji . Nie wiem co to za chochliki wcześniej to przede mną ukrywały w tym pliku. Jak namierzę "O mnie" torówniez się pochwalę.

Pozdrawiam

------------------
Nie znalazłam w żadnym pliku językowym wpisu dla "PLG_USER_PROFILE_FIELD_ABOUT_ME_LABEL" ale w plugins/user/profile/profiles/profile.xml zmienilam ta nazwę na PLG_USER_PROFILE_FIELD_ABOUT_ME_LABELLL , w głównym pliku pl-PL.ini wstawiłam na początku:

PLG_USER_PROFILE_FIELD_ABOUT_ME_LABELLL="Treść zapytania"

i teraz "O mnie" zostało zastąpione "Treścią zapytania"

Voila i...dobranoc :up:

alex51
10-08-2012, 08:01
(...) Jak namierzę "O mnie" to również się pochwalę. (...)
Może chodzi o frazy:

PLG_USER_PROFILE_FIELD_ABOUT_ME_DESC="O mnie - wymagane lub opcjonalne"
PLG_USER_PROFILE_FIELD_ABOUT_ME_LABEL="O mnie:"
znajdujące się w 11 i 12 wierszu pliku administrator/language/pl-PL/pl-PL.plg_user_profile.ini?