PDA

Zobacz pełną wersję : gotowa strona na localhost a wrzucenie na serwer



tuxblox
11-08-2012, 15:35
Witam wszystkich,
mam takie pytanie:
Jak przenieść gotową stworzoną stronę z localhost na jakiś serwer by ją opublikować w sieci?
Nie mam pojęcia jak to zrobić może ktoś mi pomoże coś.
Bardzo liczę na pomoc.
Pozdrawiam

marian_mk
11-08-2012, 15:42
zapoznaj sie z mozliwosciami komponentu AKEEBA - przeniesienie z wykonanej kopii zapasowej w tym komponencie to do 3 min pracy

Tomasz36
11-08-2012, 17:06
Witam serdecznie pisze na forum po raz pierwszy i chciałem się podzielić moim takim małym sukcesem a mianowicie od jakiegoś czasu pracuję z joomla o po raz pierwszy musiałem zrobić kopię witryny i powiem ze wyszło za drugim razem bo trzeba pamiętać ze by nadać uprawnienia plikom by można było wykonać kopię. A użyłem JoomlaPack do wykonania kopi ja polecam JoomlaPack a kolega jak widzę polecił Panu użycie też doskonałego narzędzia jakim jest AKEEBA Pozdrawiam wszystkich Tomasz36:up:

tuxblox
11-08-2012, 17:13
tylko mam pytanie czy po zrobieniu kopii na localhost, na serwerze musze zainstalować joomla i ten moduł by wgrać kopię czy jak. Mogę prosić o małe wyjaśnienie? :)

marian_mk
11-08-2012, 17:30
kopia AKEEBA jest to pełna kopia serwisu postawionego na Joomla łacznie z baza danych. Do przeniesienia jest tylko niezbedne narzedzie o nazwie kickstart , dostepne równiez na stronie komponentu AKEEBA

Karol99
11-08-2012, 19:50
ja polecam JoomlaPack

JoomlaPack to starsza wersja tego programu, zastąpiona ze trzy lata temu przez Akeeba Backup.

Tylko ten drugi jest dostępny dla J! 2.5.x