PDA

Zobacz pełną wersję : Trzy pozycje w jednym module Prośba



dzinks
11-08-2012, 16:23
Witam was mam problem chciałbym umieścić trzy pozycje w jednym module obok siebie (obecnie moge tylko dwie)
Szablon otrzymałem już przerobiony od kolegi i na razie się uczę w user3 mam dwie pozycje obok siebie chciałbym by były trzy jak tworze kolejny artykuł chce go umieścic oczywiście się tworzy ale zeskakuje odrazu w dół, nie obok
Bardzo was prosze o info jak mam edytowac ten szablon by przy jednym banerze user 2 byl kolejny mniejszy baner ale obok niego nie pod nim
Będę bardzo wdzięczyn za informacje
Pozdrawiam serdecznie

KYCu
11-08-2012, 16:27
Witaj,

poprosimy link do strony. Polecam też zapoznać się z dodatkiem firebug do FF oraz podstawami html/css

dzinks
11-08-2012, 16:37
Witam,
www.czestochowskie.info


chodzi mi oto by obok promowane uslugi i najlepsza reklama bylo jeszcze jedno miejsce obok nawet kosztem pomniejszenia tych dwóch
dziekuje za zainteresowanie :)

Gall Anonim
11-08-2012, 16:46
Podstawowe możliwości:
Plugin - modules anywhere
Moduł własny html i ładujesz obok siebie trzy moduły w jeden
Inna opcja to dodanie nowego pola/pozycji dla trzeciego modułu
Pzdr

dzinks
11-08-2012, 17:53
Witam, Panie Gall Anonim czy jest szansa by Pan mi łopatologicznie napisal jak to zrobic pierwsza opcja odpada bo nie moge sobie z tym dodatkiem poradzic:(
Bede naprawde wdzieczny gdyż na przyszłość nie bede nikomu zawraal glowy takimi pytaniamia a przy okazji czegos sie naucze przy modyfikacji strony
Pozdrawiam serdecznie

- - - Updated - - -

Teraz mam kolejny problem zainstalowalem modules anywhere i teraz wchodzac w >rozszerzenia>moduly i chce kliknac jakis modul to wyskakuje biala strona jak to naprawic?

a_m
11-08-2012, 18:47
@dzinks nie ma różnicy czy wsadzisz trzy moduły w jeden za pomocą Modules Anywhere a ten do poz. user3, czy też bezpośrednio przypiszesz trzy moduły do pozycji user3; i tak musisz je ustawić w css.

wymaż sobie poniższe wpisy z style-daff.css


#user-3 .moduletable_powiat {
width: 350px;
float: right;
margin-bottom: 20px;
margin-top: 10px;

}


#user-3 .moduletable_gmina {

width: 350px;
float: left;
margin-top: 10px;

}

i dopisz coś takiego:


#user-3 > div{
width:31%;
margin:10px 1% 20px;
float:left;
overflow:hidden
}

pamiętaj tylko, żeby zmienić / dopasować wielkość obrazów w modułach z user3

Modules Anywhere po prostu odinstaluj

dzinks
11-08-2012, 19:38
a_m dziękuję za odpowiedz bede kombinował dzięki