PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze spolszczeniem Kuneny i Jomsocial



mikr23
12-08-2012, 12:21
Witam serdecznie :)
Nurtuje mnie jeden problem i nie daje spać - Jak to spolszczyć (jak to wiem tylko nie mogę tego nigdzie wyszukać)?
Na ścianie w Jomsocial wyświetlają się nowe wiadomości jak ktoś coś wpisze, założy nowy temat na forum, zaktualizuje artykuł i tu pojawia się problem pojawia się angielski wpis: "****replied to the topic*****in the forum" lub "created a new topic '*****' in the forum.
Przeszukałem już wszystkie możliwe miejsca gdzie można to zmienić, łącznie ze zgraniem strony na dysk i przeszukanie TC i nic :/
Może komuś udało się to spolszczyć?
Mam Kunene 2.0.1 i Jomsocial 2.6.25725

seba.adm
12-08-2012, 16:34
Witam.

Odpowiedź w >> tym temacie << (http://forum.joomla.pl/showthread.php?55292-1-7-Kunena-Spolszczenie-frontendu/page3) .

mikr23
12-08-2012, 19:18
No niby tak, ale problem nie tkwi chyba w plikach językowych - bo te sprawdziłem - tylko w kodzie php i tego nie mogę się doszukać. No chyba, że się mylę...

PeFik
12-08-2012, 19:32
Być może po prostu brak tych fraz w tłumaczeniu, które posiadasz. Bo w moim są, bo je dopisałem o ile pamiętam.

Porównaj sobie pl-PL.com_kunena.ini z en-GB.com_kunena.ini (front)

mikr23
13-08-2012, 00:09
Dzięki - faktycznie tak jest tylko problem polegał na tym, że teksty "replied to the topic" , "created a new topic" zapisuje do bazy danych w trakcie tworzenia wpisu na forum i dopiero nowe (po zmianie pliku tekstowego) są już z polskim tekstem. A jeżeli chodzi o teksty z K2 to jednak trzeba w pliku "jomsocialK2Connect.php" pozmieniać na polskie teksty i dopiero wtedy jomsocial będzie na ścianie wyświetlał polskie teksty (oczywiście dopiero jak baza danych je sobie tak zapisze :) )
I tak oto przeleciała mi piękna niedziela :D