PDA

Zobacz pełną wersję : Rozjezdzanie sie strony



ravenpl
14-08-2012, 00:34
Witam,

Na wstepie zaznacze ze szukałem wszedzie odpowiedzi i nigdzie nie znalazlem.
Tak wiec: skonczylem strone i wrzuciłem ja na serwer, bardzo prosto ( wrzucilem cala zawartosc katalogu bezposrednio na serwer i skonfigurowalem tylko plik configuration.php) następnie strona super działała i dokonywałem tam drobnych zmian przez 2 tygodnie. Postanowiłem po tym czasie zmienić serwer. Przyszedl czas na backup, z serwera skopiowalem pliki i baze danych. Wgrywajac na nowa strone, strona zaczela sie rozjezdzac, tak jakby brakowało jej jakiś elementów w postaci .css bądz problemy ze sciezkami dostepu. Próbowałem juz wszystkiego, starałem sie zrobic backup toolem akeeba backup ale wyskakuje mi błąd ze nie moze zainstalować wtyczki. Po wielu probach i szukaniu odpowiedzi czemu tak jest nie znalazlem.

Bardzo prosze o pomoc, męcze sie z tym juz od 3 dni i strona dalej nie działa.

Pozdrawiam Marcin

deviapps
14-08-2012, 00:44
sprawdź, czy masz dobrze ustawione uprawnienia i ścieżki w konfiguracji - skoro nie można zainstalować wtyczki
Sprawdzałeś stronę przez firebug?
http://forum.joomla.pl/showthread.php?65385-Menu-flash-i-jego-wgranie&p=292153&viewfull=1#post292153

ravenpl
14-08-2012, 08:30
Sprawdzałem stronke i z tego co widze, brakuje mu sciezek dostepu do paru elementów, jezeli je dobrze poprawie powinno cala stronka poprawnie dzialac. Teraz wazne pytanie gdzie moge znalesc te sciezki? w pliku .php ? czy może w ustawieniach strony? noi najwazniejsze jaka forme powinna miec taka regułka, prosze o dokladna instrukcje