PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z mod_virtuemart_login



qtlet
14-08-2012, 23:07
Witam,
Mam problem z modułem z logowaniem do konta klienta VM. Mianowicie tworze moduł logowania typu mod_virtuemart_login nadaje nazwę ,publikuje ustawiam w szablonie w odpowiednim miejscu i... Po odświeżeniu strony, strona nie działa. Pokazuje się następujący komunikat:

Błąd serwera
W witrynie wystąpił błąd podczas pobierania strony mojanazwadomeny.pl. Może być ona wyłączona na potrzeby konserwacji lub nieprawidłowo skonfigurowana.
Oto kilka propozycji:



Ponownie załaduj (http://sklep.a1e.pl/) tę stronę internetową później.


Błąd HTTP 500 (Internal Server Error): Napotkano nieoczekiwaną sytuację przy próbie zrealizowania żądania przez serwer.

Po wyłączeniu tego modułu i ponownym odświeżeniu strony ,strona działa poprawnie. Nie wiem gdzie jest błąd? Czy to jest wina błędnej instalacji VirtueMart czy konfiguracji.
A czy ktoś w ogóle miał taki problem.


Dzięki za podpowiedź...

joomla 2.5.6
VM 2.0.8e

qtlet
15-08-2012, 00:12
odinstalowałem ten moduł po czym ponownie zainstalowałem i problem pojawia się cały czas

qtlet
15-08-2012, 10:34
Problem został częściowo rozwiązany. Zainstalowałem oddzielny (znalazłem w internecie) moduł do logowania się do VM i teraz działa. Tylko nie wiem dlaczego nie działa z modułem ,który znajduje się w całym pakiecie VM. Ale to już rozmowa nie w tym miejscu.