PDA

Zobacz pełną wersję : [joomla 2.5] nie wyswietla sie strona administracji



Jacek_Eire
16-08-2012, 11:12
Witam,
Przeszukalem forum , ale niestety rozwiazania nie znalazlem (byly podobne, ale nie ze strona administratora)

Strona dziala ok, niestety nie mam jak sie dostac do panelu administracyjnego, wyskakuje biala strona . Sprawdzalem na 3 roznych kompach, na windowsie i na linuxie, niestety to nie sprawa sprzetu.

Wczoraj wszystko bylo ok, dodalem jedna wiadomosc i zaktualizowalem edytor JCE. Czy moze to spowodowalo ten klopot? (dodalem tez sitemap i podlaczylem strone pod Web CEO, ale to nie powinno byc klopotem) Czy jest mozliwosc naprawienia tego z poziomu FTP.

Dziekuje z gory za pomoc
Pozdrawiam
jacek

zwiastun
16-08-2012, 11:36
Biała strona: trzeba na chwilę włączyć na serwerze wyświetlanie błędów. Można o to poprosić administratora serwera albo użyć wpisów w .htaccess, jeśli serwer na to pozwala.
aktualizacja JCE raczej nie powinna nic zepsuć, ale możliwe, że zepsuła: możesz w bazie danych wyłączyć w tabeli #__extension i w tabeli #__menu rekordy odpowiedzialne za JCE

tomaszek83
16-08-2012, 11:37
czy przed aktualizacją JCE zrobiłeś sobie kopię plików+baza, czy po aktualizacji panel jeszcze działał czy od momentu aktualizacji padł?

edit:

witaj @zwiastun, aktualizacja JCE mogła zepsuć, miałem kiedyś podobny problem, podczas aktualizacji JCE są się wywaliło i była biała strona. Przywrócenie z kopii bazy i ponowna aktualizacja rozwiązała problem. Do dziś nie wiem co było jego przyczyną.

Jacek_Eire
16-08-2012, 11:45
Klopot w tym , ze backupu nie bylo :(
Postaram sie w bazie wylaczyc jak opisal to zwiastun.

edit: Niestety nie zadzialalo wylaczenie :(

CO mi da to wlaczenie bledow? Przepraszam, ale nie robilem tego nigdy wczesniej

zwiastun
16-08-2012, 12:13
Pokaże, gdzie jest błąd. Wygląda na to, że powodem jest JCE
Możesz spróbować ręcznie nadpisać pliki JCE

Jacek_Eire
16-08-2012, 12:15
OK, pobawie sie nieco, jak polegne to sie odezwe zapewne :)

Jacek_Eire
20-08-2012, 11:51
Nie mialem od czwartku zbytnio czasu coby sie zajac problemem , usiadlem przed chwila dopiero. I sie okazalo, ze panel znowu dziala. Wyglada na to ze wywalenie z bazy wpisow o jce pomoglo.

PeFik
20-08-2012, 12:04
Przypuszczalnie wgrałeś wadliwą wersje JCE, sam autor się dziś kajał, że trochę się pospieszył, ale juz jest ok.

Jacek_Eire
20-08-2012, 12:32
Pozostaje wgrac od nowa :0 Dziekuje za pomoc w kazdym razie :)

sargus
05-09-2012, 00:43
witam. mam problem podobny i nie wiem jak go obejść. nie mogę otworzyć adresu administratora wraca do strony głównej dzień prędzej instalowałem dodatki i wyłączyłem komputer na noc. następnego dnia nie mogę się zalogować. co wyłączyć by nie przekierowywało? joomla 2,5 / 2,6
www.sargus.com.pl/administrator/

Jacek_Eire
06-09-2012, 11:27
Ciag dalszy problemu.....
Nie moge zmienic uprawnien katalogu "logs" i "tmp" , przez ftp ustawilem oba na 755, ale w systemie ciagle sa na czerwono jako niezapisywalne :(

Jakies sugestie moze macie ?
Dzieki z gory

Pozdrawiam
Jacek

Jacek_Eire
06-09-2012, 12:07
update:

wlaczylem warstwe ftp, chcialem zainstalowac wtyczke wyskoczylo: JFTP::mkdir: Bad response, potem wylaczylem ftp, blad wyskakuje dalej (chcialem update joomli zrobic), w systemie dalej los i tmp sa niepisalne , ale co dziwniejsze wtyczka sie zainstalowala i dziala .... witki mi juz opadaja...

Jacek_Eire
06-09-2012, 13:00
//---------------, teraz wywala blad 500 przy logowaniu do admina. Nic juz z tego nie rozumiem