PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można zapisać modułu - na zapleczu



Jarekkal
16-08-2012, 16:31
Witam

Mam dziwny problem.
Mm zainstalowany (obojetnie który - na wszystkich dzieje sie tak samo, ale np. News Show Pro GK4 ver. 3.3) moduł do wyświetlania artykułów z wybranych kategorii. W module z listy wybieram i zaznaczam (z użyciem Ctrl) kategorie, z których mają wyświetlać się artykuły. Teraz próbuję zapisać moduł, ale nie zapisuje mi go, tylko wraca na listę wszystkich modułów.
Jeżeli wybiorę kilka kategorii to wszystko jest w porządku i zapisuje moduł, ale ja potrzebuje wybrać więcej kategorii, aby sortowało mi z nich wszystkich i wtedy jest problem.

Czy ktoś z Was spotkał sie z podobnym problemem? Może wiecie jak i gdzie "recznie" dopisać sortowanie z określonych kategorii w danym module?

szukałem na serwerze jakichs plików, w których zapisują się ustawienia modułu, aby tam dopisać moje kategorie, z których miałby sortować artykuły, ale nie znalazłem. Może to da sie zrobić w MySQL?

Proszę o pomoc.

damsaw
12-01-2015, 15:47
Też mam taki problem. Może ktoś umie to rozwiązać?
Dodaj jeszcze, że po zapisaniu pojawia się kłódka na module.

zwiastun
12-01-2015, 21:50
Kłódka oznacza, że moduł jest zablokowany w bazie danych. Należy wejść w System/Odblokowanie (2.5 - Witryna/Odblokowanie) i odblokować zablokowane rekordy.