PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje dodatku .



cifek99
17-08-2012, 15:34
Pilnie poszukuje dodatku ktory mialby polegac na pokazywaniu slajdow(bannerow) w artykule.
Mam pare modułow ale one dzialaja w przypisanej czesci strony. A ja szukam dodatku co w srodku artykulu mozna bedzie wstawic slajdy ktore beda sie zmieniac.

ekumi
17-08-2012, 15:38
To użyj dodatku modules anywhere, który wepnie Ci dowolny moduł w dowolne miejsce w artykule.

Karol99
17-08-2012, 16:38
Albo po prostu użyj loadposition (http://wiki.joomla.pl/index.php/Jak_umie%C5%9Bci%C4%87_modu%C5%82_wewn%C4%85trz_ar tyku%C5%82u%3F) (jest w standardzie j!)

cifek99
17-08-2012, 19:15
Ok sciagnalem ten modules anywhere. i mam tez modul z gotowymi slajdami. I teraz pytanie, jak mam to zrobic czy polaczyc to zeby dzialala w srodku artykulu poniewaz nie wiem co zrobic...

1. Zainstaluj i opublikuj dodatek Modules Anywhere.
2. Utwórz nową pozycję dla dodatkowego modułu reklam. Zastosuj się do wskazówek z >>tego<< artykułu,
ale tylko w zakresie zmian w pliku templateDetails.xml, dodajac w nim we wskazanym miejscu wpis:
<position>banner2</position>
3. W komponencie Reklamy utwórz specjalną kategorię - banner2 dla tych dodatkowych reklam.
4. Utwórz nową reklamę dla w/w kategorii, nazwij ją banner2, wskaż dla niej plik graficzny jaki ma być wyświetlany.
5. Skopiuj moduł bannery (mod_banners), ustaw dla niego pozycję - banner2, wskaż do wyświetlania kategorię banner2.
6. W artykule, w którym zamierzasz wyświetlić reklamę banner2 przejdź na koniec artykułu, ustaw kursor w tym miejscu i osadź moduł banner2 za pomocą dodatku Modules Anywhere, wykorzystując nowy przycisk Insert Module.

1i2 punkt zrobilem. nie wiem co przy 3 zrobic...

cifek99
17-08-2012, 19:56
Zrobilem na www.TylkoMp3.pl
! kocham Was ;p