PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz zamówieniowy z zaznaczalnymi boxami i polami liczbowymi



chapeicu
17-08-2012, 15:43
Witam.

Nie jestem pewny czy w dobrej kategori umieściłem temat, jednak wydawał mi się najbardziej pasująca.

Problem wygląda tak:
Na stronie, w ofercie znajduje się kilkadziesiąt produktów, które można przeglądać, dodatkowo jest zakładka z kontaktem w której znajduje się prosty formularz z możliwością wpisania tekstu i wysłania go do właściciela. Znajomy poprosił mnie, żebym stworzył coś na styl formularza zamówieniowego, który byłby widoczny dopiero po zalogowaniu, który I TU ZACZYNA SIĘ MÓJ PROBLEM zawierałby spis wszystkich dostępnych produktów, tak aby klient, który posiada login i hasło mógł np zaznaczyć sobie boxy przy pozycjach które go interesują i wpisać cyfrą ilość zamówienia poszczególnego produktu a następnie to wysłać. Dobrze byłoby gdyby dany formularz obok pozycji mógł zawierać też ich zdjęcia, jednakże nie jest to konieczne. Coś jak sklep, lecz bez płatności poprzez strony internetowe i systemu rejestracji. Login i hasło byłby z góry narzucony dla konkretnych klientów współpracujących z firmą.

Nie jestem expertem w joomli, dlatego zwracam się do Was, przewyższających mnie skillem o podsunięcie jakiegoś rozwiązania. Na pewno spotkaliście się z czymś podobnym a nie bardzo wiem jak możnaby to podpiąć. Może jako ankieta/sonda, baź jakieś inne rozwiązanie? Od kilku dni się nad tym zastanawiam jednakże jeszcze nie znalazłem rozwiązania. Jeżeli znacie jakiś moduł/komponent bądź inny sposób, będę wdzięczny za każdą pomoc.

Z góry dziekuję i pozdrawiam!